Canon PowerShot SX160 IS

Plne ručné ovládanie
Film iFrame
Batéria veľkosti AA
28mm širokouhlý objektív Canon s 16 × optickým zoomom

16 × optický zoom od spoločnosti Canon, umožňuje priblížiť sa k vzdialeným objektom, a až 32 × zoomom pri použití technológie ZoomPlus, ktorá rozširuje rozsah zoomu a súčasne zachováva vyššiu kvalitu než tradičné digitálny zoom
Širokouhlý objektív s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm umožňuje robiť pôsobivé fotografie krajiniek a vtesnať všetky osoby do záberu pre vytváranie skvelých skupinových snímok
16 Mpix

Snímač CCD poskytuje detailné snímky vo vysokom rozlíšení, ktoré je možné vytlačiť vo veľmi veľkých formátoch ( A3 + ) alebo orezať na dosiahnutie požadovanej kompozície
**Inteligentný I **

Automaticky vyberá vhodný režim stabilizátora obrazu zo 7 dostupných režimov, ktoré potláčajú vplyv otrasov fotoaparátu, a tým zabraňujú rozmazaniu a zaisťujú ostré, detailné fotografie a videozáznamy obstarávané s plným zoomom alebo z ruky pri slabom osvetlení
Displej LCD s uhlopriečkou 7,5 cm (3,0"), rady a tipy

Veľký a vysoko kvalitný displej LCD so širokým pozorovacím uhlom umožňuje jednoduché nastavenie kompozície, bezproblémovú navigáciu v ponukách a príjemné prezeranie a prehrávanie výsledkov
Jednoduché rady a tipy vám pomôžu porozumieť fotoaparátu a dosiahnuť lepšie výsledky
Režim Smart Auto (32 scén)

Aj úplní začiatočníci môžu bez väčšieho úsilia robiť vysoko kvalitné fotografie alebo filmy pomocou režimu Smart Auto, ktorý rozpozná scénu a vyberie optimálne nastavenie z 32 možností (21 pre filmy)
Režim Smart Auto je plne automatický, takže všetko, čo musíte urobiť, je zamieriť a stlačiť tlačidlo spúšte
Filmy HD a HDMI

Nahrávajte bez väčšieho úsilia vysoko kvalitné filmy v rozlíšení HD (720p) so stereofónnym zvukom a optickým zoomom, a to jediným stlačením vyhradeného tlačidla pre záznam filmov
Zásluhou režimov dynamického a zosilneného stabilizátora obrazu budú filmy obstaranej za pohybu alebo pri použití najväčšej ohniskovej vzdialenosti zoomu ostré a bez známok rozmazania
Výstup HDMI umožňuje ľahké , vysoko kvalitné prehrávanie na televízoroch podporujúcich rozlíšenie HD
Zábavné kreatívne filtre

Experimentujte a bavte sa s radom kreatívnych filtrov
Medzi dostupné možnosti patria filtre Efekt objektívu rybie oko , ktorý vytvára podobné skreslenie ako objektív typu „rybie oko“, a Extra živé, ktorý zvyšuje sýtosť farieb
Použitím filtra Efekt miniatúry pre fotografie alebo filmy dodáte scénam vzhľad modelov v miniatúrnom meradle
Plne ručné ovládanie

Rozviňte svoju kreativitu a pozdvihnite svoje fotografovanie na novú úroveň s plne ručným ovládaním rýchlosti uzávierky a clony
Robte nádherné detailné zábery zblízka pomocou režime Makro s minimálnou zaostrujúcou vzdialenosťou 1 cm
Film iFrame (720p)

Snímajte filmy HD (720p) kompatibilný s PC a Mac v optimalizovanom formáte Apple iFrame pre rýchly import , ľahké úpravy a jednoduché zdieľanie
Batérie veľkosti AA

Pre zaistenie skutočného pohodlia používa fotoaparát dve batérie veľkosti AA, ktoré sú ľahko dostupné po celom svete

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobry zoom
    • Kvalitne fotky
    • velmi kvalitne videa, na 107cm telke velmi ostry obraz, bol som prekvapeny
    • 2 baterky v krabycke na 3 fotky :) odporucam dokupit baterky

Ja osobne by som obdporucal tento produkt kazdemu, velmi pekne fotky robi, na kvalite videa som bol uplne prekvapeny, aj zvuk nahrava krasne
    Najprv som sa bal, lebo som cital ze baterky nevidrzia dlho, ale to je hlupost
    Kupis som k tomu Hycell Xpert 800nabíjačku + 4ks 2700mAh akumulátor + nabíjačku do auta zatial na jedno dobitie 4 baterky som robil cca 500 fotky a okolo 20min videa a este stale nieje vybita

Ja som uplne spokojny s fotakom odporucam, kludne to kupte ked povazujete nadtym

• absolútne spokojný
    • krásne fotky

Vynikajúci pomer cena/výkon

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

zatial sa neobjavila vyraznejsia chyba, mam ho ale kratko a este som to nestihla vyskusat. trochu ma prekvapil lacno vyzerajuci plast na fotoaparate a zrniaci obraz na displei....ale na kvalitu fotiek to nema vplyv

• kvalitne snímky
    • bez puzdra a pamätovej karty

spokojný

• , zakúpené v Electro World

super

• , zakúpené v Electro World

fajn

• , zakúpené v Alza.sk

• Vsetko ma co som potreboval.super cena
    • Nic

Oplatil sa