Canon PowerShot SX530 HS

• - makro už od 0cm
    • - funkcie
    • - manuál program
    • - cena
    • - šnúrka na chránič optiky (možno to znie ako prkotina, ale je to skvelá vec)

Tento fotoaparát splnil moje očakávania. Pokiaľ nechcete investovať do zrkadlovky, prípadne ak už doma jednu máte, tento fotoaparát je výborná voľba. Predtým som mala Olympus, ktorý bol na svoju dobu výborný, ale priťažký. Canon dominuje kvalitou optiky, praktickou veľkosťou, neváži veľa a skutočne výborne fotí. Zoom je skutočne taký ako ho prezentujú, treba však používať statív. Akýkoľvek popis si k nemu prečítate, sedí to. Osobne som s ním veľmi spokojná, určite odporúčam. Cacon svojou kvalitou nesklamal.

Ani po 5tich rokoch nemením názor. V pomere ceny a kvality je skvelá voľba.

Typ fotoaparátu
Výška
81.7 mm
Hĺbka
91.9 mm

Digitálny fotoaparát CANON POWERSHOT SC530 HS je ideálnym pomocníkom pre zachytenie vašich najkrajších chvíľ. Ponúka vytváranie úžasných snímok, ktoré zachytíte v najvyššej kvalite a ostrosti obrazu. Vďaka 16 MPx objektívu s 50-násobným optickým zoomom zachytíte aj tie najmenšie detaily, ktoré si môžete prezerať na jasnej LCD obrazovke s uhlopriečkou 7,5 cm. Vaše najkrajšie momenty môžete jednoducho zdieľať s iným zariadením vďaka technológii NFC alebo Wi-Fi. Fotoaparát môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu s funkciou Remote Shooting. S optickým stabilizátorom obrazu získate za každej situácie perfektnú snímku v najvyššej ostrosti nasnímaného objektu.

• , zakúpené v CEWE FOTOLAB

• kvalitny kompakt
    • pripojenie cez wifi
    • zoom

• +Váha fotoaparátu
    • +50 X zoom . dobra kvalita - Dobra stabilizácia obrazu
    • +Makro 0 cm.
    • +Možnosť nastavovania fotoaparátu ručne . max. uzávierka 15 sec. ale ta je obmedzená na 100 ISO ....
    • +Ovládanie na diaľku pomocou WIFI .
    • +Stereo mikrofón
    • +Možnosť ovládania - Uzávierky , clony a ručný režim
    • +Efekty .
    • +Manuálne Ostrenie
    • - ISO iba do 3200 . a uzávierka 1/2000

Tento fotoaparát som si kúpil pretože ma : 50x zoom ..
    Trošku ma sklamalo to ISO ktoré je iba na max 3200..
    Taktiež menšie sklamanie - Keď dám uzaviekru na 15 Sec. tak sa ISO automaticky dá na max 100 a nedá sa s nim pohnúť
    .. ale to sú iba také maličkosti .
    Veľké + pre tento fotak je ten Zoom ako som tu spomínal . a WIFI .. ovládanie fotoaparátu na diaľku cez Smartphone .
    Macro 0 cm. A blesk ktorý treba vysunúť manuálne ..
    Mal som veľa fotoaparátov . kde bol blesk automaticky .. to ma veľmi hnevalo .. tento ma manuálny takže tiež veľké +
    Záver :
    Tento fotoaparát je určený pre ľudí . Ktorý chcú dobrý ultrazoom za dobru cenu .. kde je aj veľa možnosti Manuálneho ovládania.

Pridávam svoj Flickr Album ... Fotografie v plnom rozlíšení ...

• , zakúpené v FaxCOPY

• - veľkosť aj váha
    • - fantastický zoom
    • - makro už od 0cm
    • - funkcie
    • - manuál program
    • - cena
    • - šnúrka na chránič optiky (možno to znie ako prkotina, ale je to skvelá vec)

Ani po 5tich rokoch nemením názor. V pomere ceny a kvality je skvelá voľba.