Nikon 1 J5

Akumulátor
Typ snímača
CMOS

• , zakúpené v OKAY.sk

• až na ten jeden bod, ktorý píšem proti, som veľmi spokojná.
    • označím bod, na ktorý fotoaparát má zaostriť a s označením fotoaparát hneď fotí. Mobil, ktorý mám, môžem bod ostrenia posúvať a až keď som spokojná s označeným bodom, ťuknem na obrazovku a až potom fotoaparát fotí.

Fotoaparát je maličký, aj keď rozmery boli napísané, skutočnosť ma prekvapila. Najviac miesta zaberá objektív.
    Bolo by super, keby mohol byť objektív 1 NIKKOR 10 mm f/1,2 a tiež mohli dať sánky na blesk
    Robí naozaj kvalitné fotky. Splnil moje očakávania.

• , zakúpené v Senton

Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS

Vymaňte sa z priemeru vďaka superprenosnému systémovému fotoaparátu Nikon 1 J5. Snímajte vzrušujúce 20,8-megapixelové snímky a ultraostré video s rozlíšením 4K. Nezmeškajte nič vďaka frekvenciám snímania vyšším, ako má digitálna jednooká zrkadlovka.

Vďaka svojmu veľkému snímaču CMOS a vymeniteľným objektívom 1 NIKKOR fotoaparát Nikon 1 J5 posunie vašu fotografiu vpred. A to rýchlo.

Užívajte si slobodu snímania s istotou pri slabom osvetlení. Jednoducho zmrazte akciu frekvenciou 20 snímok za sekundu s kontinuálnym automatickým zaostrovaním v športovom režime. Zaznamenávajte bohaté cestopisy s rozlíšením 4K alebo naplno využite rýchlosť fotoaparátu pri zachytávaní dramatických spomalených videosekvencií. Začnite byť kreatívni pomocou zvislo vyklápateľného dotykového displeja a manuálneho ovládania a potom zdieľajte všetky vynikajúce zábery prostredníctvom svojho inteligentného zariadenia.

• Celkovo ma nový Nikon 1 J5 nesklamal. Ponúka veľmi slušný základ, ktorý by mohol byť aj lepší, keby Nikon použil väčší s...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• , zakúpené v OKAY.sk

• až na ten jeden bod, ktorý píšem proti, som veľmi spokojná.

Robí naozaj kvalitné fotky. Splnil moje očakávania.

• , zakúpené v Senton

• Maly kompaktný