Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Nikon Coolpix P330

Popis produktu

Svetelný objektív NIKKOR s 5-násobným optickým priblížením (24 – 120 mm)

S vysokou svetelnosťou f/1,8 v širokouhlej polohe, sklom s vysokým indexom lomu, 7-segmentovou clonou na dosiahnutie prirodzeného rozmazania pozadia a filtrom ND na všestrannejšiu prácu s expozíciou. 7,5 cm (3-palcový) displej LCD s 921 000 bodmi

Či už budete snímať na priamom slnku, alebo pri slabom osvetlení, veľký displej LCD s antireflexnou vrstvou ponúka ostrý kontrast a jasné zobrazenie.

COOLPIX P330

NÁVRAT

Farby

Biela Čierna

Vyhľadávanie obchodov

Nástroje

Tlačiť tuto stránku

Registrovať produkt

Získať technickú podporu

Zdieľať

Brilliant Performance

NextPrevious

POROVNAŤ

Prehľad Hlavné rysy Technické parametre Príslušenstvo

Hlavné rysy

Svetelný objektív NIKKOR s 5-násobným optickým priblížením (24 – 120 mm)

S vysokou svetelnosťou f/1,8 v širokouhlej polohe, sklom s vysokým indexom lomu, 7-segmentovou clonou na dosiahnutie prirodzeného rozmazania pozadia a filtrom ND na všestrannejšiu prácu s expozíciou.

Svetelný objektív NIKKOR s 5-násobným optickým priblížením (24 – 120 mm) 7,5 cm (3-palcový) displej LCD s 921 000 bodmi

Či už budete snímať na priamom slnku, alebo pri slabom osvetlení, veľký displej LCD s antireflexnou vrstvou ponúka ostrý kontrast a jasné zobrazenie. 7,5 cm (3-palcový) displej LCD s 921 000 bodmi

 • Zozadu osvetlený 12-megapixlový snímač CMOS (1/1,7 palca): každý pixel vďaka nemu prijíma viac svetla. Tento veľký, vysokocitlivý obrazový snímač spolupracuje s procesorom EXPEED C2 a umožňuje dosiahnuť brilantné snímky pri akomkoľvek osvetlení.
 • Zdokonalená optická stabilizácia obrazu: systém stabilizácie obrazu druhej generácie od spoločnosti Nikon znižuje účinky chvenia fotoaparátu v reálnom čase a umožňuje používať až o tri kroky dlhšie časy uzávierky. S novým Aktívnym režimom dosiahnete ostré zábery aj z pohybujúcich sa vozidiel.
 • Kompatibilita s rozhraním Wi-Fi: umožňuje prenos vysokokvalitných snímok a videosekvencií priamo do inteligentného zariadenia* prostredníctvom voliteľného adaptéra s rozhraním Wi-Fi (WU-1a).
 • Záznam videosekvencií v rozlíšení Full HD (1 080/60i): pomocou samostatného tlačidla záznamu videosekvencií môžete jednoducho začať filmovať v kvalite Full HD pri frekvencii 50, 30 alebo 25 snímok za sekundu a počas filmovania zároveň fotografovať.
 • Spracovanie údajov vo formáte RAW (NRW): podporuje komprimované súbory vo formáte RAW (formát NRW) a umožňuje spracovať neupravené snímky priamo vo fotoaparáte.
 • Vstavaná jednotka GPS (Global Positioning System): zaznamenávajte si presné miesta zhotovenia snímok (zemepisnú šírku aj dĺžku) v podobe geografických značiek, pozrite si informácie o zaujímavých bodoch počas prehrávania alebo si pomocou systému GPS poznačte trasu, aby ste si ju mohli neskôr pozrieť v počítači.
 • Vysoká citlivosť ISO (100 – 3 200) (manuálne rozšíriteľná až na ISO 12 800 pomocou nastavenia Hi 2): umožňuje použitie kratších časov uzávierky na získanie detailných snímok s minimálnym šumom, keď snímate rýchlo sa pohybujúce objekty alebo pri nízkej hladine osvetlenia.
 • Rozšírené funkcie videosekvencií vrátane formátu iFrame: počas zaznamenávania môžete používať optické priblíženie s automatickým zaostrovaním a snímať spomalený alebo zrýchlený záznam frekvenciou až 120 snímok za sekundu. Vstavaný konektor HDMI umožňuje priame pripojenie k televízoru s vysokým rozlíšením.
 • Režim makro: umožňuje skutočne detailné zaostrenie na objekty (účinne už zo vzdialenosti 3 cm) a zachytí i najmenšie detaily.
 • Automatický režim vysokodynamického rozsahu (HDR): zachytávajte snímky s pôsobivým rozsahom odtieňov v ľubovoľnej situácii pomocou režimu HDR. Fotoaparát skombinuje dva zábery s rôznymi expozíciami, ktoré sa zhotovia jedným stlačením spúšte, a vytvorí snímku s mimoriadne širokým dynamickým rozsahom a bohatou škálou farieb.
 • Jednoduchá panoráma 360°/180°: zvislým alebo vodorovným otáčaním fotoaparátu vytvárajte dynamické panorámy.
 • Režim trojrozmerného snímania: umožňuje vytvárať trojrozmerné snímky akéhokoľvek statického objektu, ktoré sa potom môžu prehrávať v televízoroch alebo počítačoch s podporou trojrozmerného zobrazenia. Fotoaparát skombinuje dva zábery zhotovené z rôznych miest. Druhý záber sa zhotoví automaticky, keď fotoaparát rozozná, že sa nachádzate na správnom mieste.
 • Volič režimov s manuálnymi expozičnými režimami (P/S/A/M) a používateľským režimom: umožňuje rýchle obnovenie obľúbených nastavení fotoaparátu.
 • Vysokorýchlostné sériové snímanie: nasnímajte až 10 snímok v plnom rozlíšení frekvenciou 10 snímok za sekundu alebo až 30 snímok v plnom rozlíšení frekvenciou 1 snímka za sekundu.
 • Rýchle a presné automatické zaostrovanie: ak chcete zachytiť zložité objekty, môžete snímať s manuálnym zaostrovaním pomocou 99-bodového systému automatického zaostrovania a dosiahnuť tak mimoriadne ostré výsledky.
 • Automatické zaostrovanie so sledovaním objektu: zachytávajte ostré zábery objektov, ktoré nemôžu alebo nechcú zostať v pokoji. Funkcia automatického zaostrovania so sledovaním objektu zaistí zaostrenie fotoaparátu na vybratý objekt, aj keď sa pohybuje.
 • Ponuka retušovania: zdokonaľte svoje fotografie už vo fotoaparáte pomocou širokej škály filtrových efektov. Patrí k nim napríklad efekt Selektívna farba, ktorý prevedie snímku na monochromatickú a potom jej pridá farebný nádych podľa vášho výberu. Hviezdicový filter zas pridá jasným objektom hviezdicový záblesk.
 • 20 režimov motívových programov: automaticky optimalizujú nastavenia fotoaparátu pre najčastejšie fotografické štýly, efekty a prostredia. Vytvárajte skvelé snímky jednoduchým výberom režimu, ktorý zodpovedá danej situácii.
 • EXPEED C2: systém spracovania obrazu od spoločnosti Nikon umožňuje veľmi rýchle ovládanie, zlepšený záznam videosekvencií, výkon s vysokou citlivosťou a maximálnu kvalitu snímok.

Recenzie Nikon Coolpix P330 (12)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ? Nikon opraviť
Typ fotoaparátu ? kompaktné opraviť
Rozlíšenie ? 12.2 Mpix opraviť
Optický zoom ? 5 x opraviť
Typ batérie ? Akumulátor opraviť
Závit na statív ? áno opraviť

Rozmery a materiál

Hmotnosť ? 990 g opraviť
Šírka 190 mm opraviť
Výška 140 mm opraviť

LCD obrazovka

Veľkosť displeja ? 3 palce opraviť

Ďalšie funkcie a vlastnosti

Bluetooth ? nie opraviť

Vstupy a výstupy

HDMI výstup ? áno opraviť

Video

Videosekvencia ? áno opraviť
Full HD video ? áno opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.