Nikon Coolpix S2600

Typ snímača
CCD

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• lacny fotoaparat
    • zly focus, prava strana fotiek je zvycajne neostra pri tej istej vzdialenosti predmetov od objektivu

volba najlacnejsieho modelu nemusi byt zrovna najvyhodnejsia, uz som raz reklamoval koli zlej ostrosti fotenych predmetov

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• super
    • neviem zatial o žiadnych

super fotak za super cenu

• Malý
    • Za jeho cenu aj kvalitný

Produkt používam pri pracovných cestách na zdokumentovanie riešenej zákazky.
    Vyhovuje mi, že je malý a jeho cena bola vzhľadom na jeho parametre dobrá-
    Mala som skúsenosti so značkou NIKIN a bola som spokojná, preto som sa zase rozhodla pre túto značku..

Typ fotoaparátu
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CCD

14Mpix fotoaparát s malým a ľahkým telom, ktorý ponúka nezvyčajne veľký 5× optický zoom. Vie ostriť na pohybujúci sa objekt a sledovať ho, takže vám neuniknú momentky bežiacich detí alebo zvieratiek. 18 chytrých scénických režimov dopĺňa možnosť nahrávania HD videa v rozlíšení 720p a 30 snímkach za skeundu. Za danú cenu je to ideálny spoločník na dovolenky, navyše dostupný v pekných farbách: v našej ponuke nájdete striebornú, červenú, ružovú a elegantný čiernu. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kvalita zvuku, videí a hlavne fotiek
    • aj keď my padol nepokazil sa
    • spratný
    • krásny dizajn
    • škoda že v balení nie je aj vodeodolné puzdro ale da sa dokupiť
    • trochu dlhšie trva vyrovnanie farieb pri prechode zo tmy do svetla

fotoaparat som dostala na vianoce a som s nim maximalne spokojna mozem len odporucať

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• lacny fotoaparat

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• super
    • neviem zatial o žiadnych

super fotak za super cenu

malý, šikovný, pestrá ponuka režimov, možnosť točiť video i čiernobiele... za tú cenu si viac nemožno priať.

• malý,
    • šikovný,
    • dobrý pomer ceny ku funkciám.
    • v maximálnom zoome šum fotografie

výhodný pre nenáročných ľudí. Pre bežné fotografovanie dobrý. Výhodou je výber z režimov. 14 megapixlov dostatočne stačí

• Malý
    • Za jeho cenu aj kvalitný

Produkt používam pri pracovných cestách na zdokumentovanie riešenej zákazky.
    Vyhovuje mi, že je malý a jeho cena bola vzhľadom na jeho parametre dobrá-

• , zakúpené v OKAY.sk