Nikon D5500

CMOS
Formát snímača
APS-C

• , zakúpené v www.Digital24.sk

Mámho pomerne krátku dobu,ale parametre fotoaparátu NIKON D 5500 sú veľmi dobré,u konkurencie som si musel kúpiť širokouhlý objektív 10-20 a výsledky sú veľmi dobré.Funkcie fotoaparátu sú veľmi rozsiahne,je si z čoho vybrať

• , zakúpené v Prolaika

Typ snímača
CMOS
Formát snímača
APS-C

Digitálna jednooká zrkadlovka so známym ovládaním pomocou dotykového displeja vám dáva slobodu dosiahnuť so svojimi fotografiami viac. Ovládajte svoj fotoaparát ako smartfón. Vyklápajte alebo otáčajte dotykový displej, aby ste skomponovali zábery zo vzrušujúcich uhlov, a potom klepnutím zaostrite a snímajte. Používajte vstavanú funkciu Wi-Fi na jednoduché zdieľanie pozoruhodných fotografií prostredníctvom kompatibilného smartfónu alebo tabletu (ak chcete používať vstavanú funkciu Wi-Fi, jednoducho do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Wireless Mobile Utility od spoločnosti Nikon). Vďaka rozsahu citlivosti ISO 100 – 25 600 dosiahnete ostré čisté snímky častejšie než kedykoľvek predtým. Zaznamenávajte plynulé videosekvencie s rozlíšením Full HD s veľmi jemnými detailmi a frekvenciami snímania až 50p/60p, na ktoré budete hrdí.

• , zakúpené v www.Digital24.sk

• Nikon D5500 je nástupcem D5300. Přináší do amatérské třídy něco nového, ale také o něco přicházíme. Více se dočtete v re...

Zobraziť celú recenziu na www.fotoaparat.cz

• .

• Moje vlastní uživatelská recenze, včetně několika ukázek v plném rozlišení i ve formátu RAW.

Zobraziť celú recenziu na www.michalkupsa.cz

• , zakúpené v Prolaika

• Som začiatočník a som spokojný

Odporúčam

• , zakúpené v AQT

• Ľahký, kvalitný fotoaparát. Vhodný pre začiatočníkov. Je menší. Ľahko sa obsluhuje.
    • Nič.

Skvelá kúpa. Veľmi sa mu teším. Využitie na 100% . Odkedy ho mám fotím každý deň aj 400 portrétov. Ideálne fotí pri poobedňajšom jasnom svetle.

• , zakúpené v www.Digital24.sk

• dotykový displej je výborná vec, je to veľmi výhodné pri určovaní oblasti, ktorú má ostriť

veľká spokojnosť, moja prvá zrkadlovka, ktorá kvalitou konečne fotí tak, že som nadšený

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• optimálny pomer cena-výkon
    • pre začiatočníka vhodné absolvovať "školenie" a až potom bude prekvapení, čo všetko foťák dokáže
    • trocha pomalšie zaostrovanie pri natáčaní videa

Odporúčam, som spokojný. Skvelo padne do ruky, je ľahký, aj v plne automatickom režime s väčšinou fotiek budete spokojní. Ak ste kreatívni, máte dostatok možností sa "vyblázniť" a tešiť sa z vlastnej tvorby a už je len na Vás, aký výstup zvolíte. Vďaka rozlíšeniu sa nemusíte báť ani tlače na plátno, vlastná tvorba Vám bude zdobiť steny pracovne :)

• , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

• zatiaľ v pohode.