Recenzie CANON EOS 6D Mark II

Overené recenzie CANON EOS 6D Mark II

Sonya

Pridané: 19. júna 2018

Zakúpený v AQT

Ešte som sa celkom nezoznámila s produktom, ale vyzerá sľubne

Roman

Pridané: 24. mája 2018

Zakúpený v AQT

• najlacnejsi fullframe od Canonu - neporovnatelne vyssia kvalita v porovnani s APS-C cipmi
  • gps - uz netreba pracne hladat co a kde bolo odfotene
  • wifi, nfc, bluetooth - jednoduchy prenos zopar fotiek do mobilu, tabletu, pc,..
  • vyklopny dotykovy displej
  • zaostrovanie pocas natacania videa
  • najkratsi cas snimania 1/4000s

fotak zatial pouzivam kratko, ale som s nim velmi spokojny. neporovnatelne lepsia kvalita obrazu v porovnani s aps-c cipom (presiel som na 6D Mark II zo 7D) a ovela menej sumu, bez problemov mozem fotit so 4-8x vyssim ISO-m a obraz vyzera lepsie. vyklopny dotykovy displej je prakticky aj na video alebo na selfie :).

magazin.aqt.sk

Pridané: 29. marca 2018

Canon Eos 6D mark II – Stvorený pre wildlife? | AQT magazín

Plusy: Hľadáčik Dotykový výklopný displej Obraz Rýchlosť snímania Wifi Gps Veľkosť tela Spoľahlivé ostrenie Mínusy: Ostriace body nakopené v strede Najkratší čas 1/4000 Synchronizácia blesku 1/180 s

Celá recenzia na magazin.aqt.sk

• Rozmery a hmotnosť
  • Slabší DR

Pridané: 19. marca 2018

Canon EOS 6D mark II - ideálny cestovateľský fotoaparát - YouTube

Tento prístroj spôsobil medzi fotografmi rozruch. Mnohí ho netrpezlivo očakávali, ale naháňači parametrov vraj čakali niečo viac. My sme sa však s Canonom EOS 6D mark II vybrali na cesty a boli sme milo prekvapení jeho výkonom.

Overený zákazník Prolaika

Pridané: 27. februára 2018

Zakúpený v Prolaika

Pomer kvalita cena.

www.cestujemespol...

Pridané: 17. februára 2018

#cestujemespolu | travel blog | Cestovateľká recenzia poloprofesionálnej zrkadlovky: Canon EOS 6D Mark II

A teraz to všetko zhrnúť do jednej vety – pre nás je Canon EOS 6D Mark II perfektný reportážny cestovateľský foťák. Jasné, že majú recenzenti voči nemu výhrady, nám však jeho nevýhody (viď nižšie) neprekážajú, resp. nie sú pre nás dealbreakerom. Čo mi príde omnoho dôležitejšie, že nás 6D-čko donútilo začať sa viac venovať cestovateľskej fotografii, objavovať čaro (polo)profesionálneho fotenia a najmä, umožnilo nám priniesť si z ciest zachytené zážitky tak, ako sme ich videli na mieste – farebne vernejšie, prirodzenejšie a so zachytenou atmosférou.

Celá recenzia na www.cestujemespol...

www.fotoaparat.cz

Pridané: 16. februára 2018

Canon EOS 6D Mark II: recenze | FotoAparát.cz

Canon EOS 6D II je novým základním modelem fullframe zrcadlovky od Canonu. Oproti pět let starému modelu 6D bylo vylepšeno (téměř) všechno - vyšší rozlišení, více AF bodů, vyšší nativní ISO, rychlejší snímání... navíc přibyl výklopný a dotykový displej. Jsou i nějaká slabší místa, nebo jde o ideální vstup do světa fullframe? Dozvíte se v testu.

Celá recenzia na www.fotoaparat.cz

Pridané: 17. januára 2018

Video s Canon EOS 6D Mark II - YouTube

6 dôvodov, prečo je v súčasnosti EOS 6D Mark II najlepší fotoaparát na vlogy.

Pridané: 21. decembra 2017

Zakúpený v AQT

• Moje očakávanie sa splnili, ako som ani nečakal. Som veľmi spokojný...

www.cestujemespol...

Pridané: 19. decembra 2017

#cestujemespolu | Prvé dojmy: Aké je to presedlať z kompaktu na poriadnu zrkadlovku?

Minulý rok sme na cestách fotili s Canon PowerShot G7X Mark II a boli sme s ním nadmieru spokojní. Sú však situácie, kedy jednoducho veľkosť snímacieho čipu (6D-čko je už full frame) na výsledných fotkách cítiť – vernejšie farby, lepší dynamický rozsah, menej digitálneho šumu, ale čo osobne najviac oceňujem – 6D-čko si skvele poradí s fotkou v slabších svetelných podmienkach, s ktorými sa na cestách stretávame pravidelne. Väčší čip znamená väčšiu fyzickú plochu, na ktorú môže dopadnúť viac svetla – v praxi to znamená krásnu modrú oblohu na fotkách na plážach namiesto prepálenej bielej. A najmä, veľmi sa nám páčia fotografie (najmä tie portrétové) s malou hĺbkou ostrosti – keď je objekt v predu krásne ostrý a pozadie rozostrené. Nehovoriac o rýchlosti ostrenia či detailných možnostiach nastavenia fotky v prípade vyspelejšej zrkadlovky – výslednú fotku máte plne vo svojich rukách. Priznávame, že sa máme ešte čo učiť a kým začneme využívať všetky možnosti, ktoré 6D-čko ponúka, ešte trocha vody v Dunaji pretečie

Celá recenzia na www.cestujemespol...

www.fotoma.sk

Pridané: 19. novembra 2017

Canon EOS 6D mark II | Fotoma.sk

6D mark II poskytuje všetko, čo sa dnes od fotoaparátu vyžaduje v ľahkom a kompaktnom balení za prijateľnú cenu. V niektorých oblastiach sa mu dajú vytknúť slabšie parametre (4K video a dynamický rozsah v RAW na nízkom ISO). Výborná ergonómia, zabudované GPS a komunikačné technológie, Dual pixel CMOS AF, otočný displej a solídný AF systém z neho robia dôstojný upgrade pre majiteľov starších modelov 5D, 6D, dokonca aj 1Ds, alebo APS-C tiel. Do budúcnosti je možné, že sa pomocou MagicLantern získa aj ďalšie schopnosti (4K video a iné pokročilejšie video funkcie).

Celá recenzia na www.fotoma.sk

biker.sk

Pridané: 16. novembra 2017

TEST: Canon EOS 6D Mark II - biker.sk

Canon EOS 6D Mark II ponúkne presne to, čo kedysi jeho predchodca – všetky výhody spojené s plnoformátovým snímačom za minimálnu cenu. Neohúri bleskovou rýchlosťou snímania ani neuveriteľnou presnosťou ostrenia, no to ani nie je jeho cieľom.

Celá recenzia na biker.sk

www.pcrevue.sk

Pridané: 8. septembra 2017

Kráľ noci v druhej generácii

Novinka ponúka oproti svojmu predchodcovi vyššie rozlíšenie a veľa zlepšení hlavne v oblasti zaostrovania, zostáva jej však legendárna citlivosť v horších svetelných podmienkach.

Celá recenzia na www.pcrevue.sk

touchit.sk

Pridané: 3. augusta 2017

Hĺbkový redakčný test Canon EOS 6D Mark II | TOUCHIT - Časť 5

Tento fotoaparát funguje výborne, produkuje krásne fotky a je radosť s ním pracovať. A to je hlavné, keď fotenie baví, vznikajú najlepšie fotky. čítajte viac na : http://touchit.sk

Celá recenzia na touchit.sk
Overený zákazník FaxCopy Pro

Milan

Pridané: 31. júla 2017

Zakúpený v FaxCopy Pro

Ako amatérsky fotograf používam fotoaparát v rámci rodiny na dokumentovanie mojich ciest do prírody - Na tento účel je to vynikajúci fotoaparát. Full-frame formát snímača, 26 MPix snímač, 6 sn./s a 45 ostriacich bodov je to čo mi vyhovuje. Je to najmenší a zároveň najlacnejší fotoaparát od Canonu z rodiny Full-frame takže v porovnaní s drahšími modelmi je s funkciami na chvoste. Avšak tento aparát je v porovnaní s ostanými modelmi určený pre amatérov a hobbistov a na tento účel sa jedná o vydarený model. Kto si vyskúšal fotoaparáty Canon a má už obľúbené EF objektívy, myslím že bude spokojný. Kto váha medzi výberom viacerých značiek - nech si na internete nájde porovnania plusov a mínusov. U mňa spokojnosť.

Pridané: 19. júla 2017

Canon EOS 6D mark II - YouTube

Video recenzia o EOS 6D Mark II od profi fotografa Petra Brichtu. Prvé postrehy, skúsenosti...

Nikon D750

Nikon D750

od 1 590,00 € (16 e-shopov)

Canon EOS 6D

Canon EOS 6D

od 1 159,00 € (8 e-shopov)

Nikon D610

Nikon D610

od 1 199,00 € (13 e-shopov)

Ďalšie digitálne fotoaparáty CANON