Recenzie Canon EOS 77D

AQT.sk

AQT.sk

Pridané: 15. mája 2018

Recenzia Canon EOS 77D - YouTube

Canon vypustil do sveta fotoaparát s označením Canon EOS 77D. Má veľa funkcií najmä na prácu s videom, ako napríklad silný dual pixel AF alebo 5-osú stabilizáciu.

Pridané: 20. marca 2018

• Po týždni prestal fungovať.

www.fotoaparat.cz

Pridané: 16. februára 2018

Test: Canon EOS 800D nebo 77D? | FotoAparát.cz

Vybíráte si zrcadlovku a nemůžete se rozhodnout? Není vám jasné, jaký je vlastně mezi těmito modely rozdíl? Po přečtení našeho článku to vědět budete. EOS 800D i 77D jsou moderní výkonné entry-level zrcadlovky, ale každá směřuje na trochu jiného zákazníka.

Celá recenzia na www.fotoaparat.cz

Pridané: 10. februára 2018

• Výkon/cena

Marian Šárik

Pridané: 2. februára 2018

Zakúpený v AQT

Tento foťák je novinka,zvolil som ho pretože som toho vo fotografovaní veľa zmeškal,takže po dlhých rokoch sa vraciam k fotografovaniu

Karol

Pridané: 24. novembra 2017

Zakúpený v AQT

• rýchly,ostrenie,rozmerovo malý vhodný na cestovanie,video

Overený zákazník www.Digital24.sk

Tommy82

Pridané: 19. októbra 2017

Zakúpený v www.Digital24.sk

• Zrkadlovka EOS 77D, je idealna pre nadsenych fotoamaterov. Novy setovy objektiv 18-55 STM kresli napriek F4 vynikajuco. Odporucam dokupit zakladne pevne sklo Canon F1.8 50mm.

Overený zákazník INGRAM

Michal

Pridané: 8. augusta 2017

Zakúpený v INGRAM

• Zaostrovací systém
  • 24mpix snímač
  • výklopný a dotykový display
  • dotykové UI od canonu je na veľmi vysokej úrovni
  • ľahký a malá konštrukcia (niekomu môže vyhovovať)
  • ľahký a malá konštruckia (niekomu nemusí vyhovovať)
  • plastové telo
  • niektoré tlačídlá majú mäkký pocit
  • menšia baterka (zatiaľ som nemal problém s počtom nafotených záberov)
  • chýbajú mikronastavenia objektívu, ktoré sú dôležité hlavne pri "rýchylch" objektívoch (clona F2,8 a menej)

Canon mal tento model označiť, ako označil 750Da 760D ... v tomto prípade sú to modely 800D a 77D, no dvojciferné číslo toho modelu je celkom mätúce.
Plastové telo a niektoré mäkké tlačidlá nemajú taký pocit kvality, no časom sa ukáže či sú naozaj kvalitné alebo nie.

techbox.dennikn.sk

Pridané: 2. júna 2017

Canon EOS 77D – prekvapenie na plnej čiare | TECHBOX.sk

Canon EOS 77D je príjemným prekvapením. Je síce o triedu nižší, ako model EOS 80D, no ponúka rovnakú výbavu. To, čo mu chýba bude chýbať až pokročilejším fotoamatérom. Začínajúci či mierne pokročilí fotografi majú ale kvôli 77-čke o jedného chrobáka v hlave navyše. Malé rozmery, mušia hmotnosť, výborné výsledky a šikovná mobilná appka z neho robia vydarený model pre široké spektrum používateľov. Kvôli rozmerom si na svoje prídu aj dámy, ktorým masívne a ťažké zrkadlovky vôbec nesedia.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk
Overený zákazník Prolaika

Ľuboš

Pridané: 20. novembra 2017

Zakúpený v Prolaika

Mám ho ešte krátku dobu a karta mi prišla až dnes od Alza!!!!Je to strašná bieda,ale pevne verím,že bude v poriadku!Mal som Canon 300D a bol som veľmi spokojný!Bol to pán fotoaparád,len škoda,že naň už nie je náhradných súčiastok!

Overený zákazník Gigastore

Josef

Pridané: 9. augusta 2017

Zakúpený v Gigastore

• canon je moje oblíbená značka

Nikon D5600

Nikon D5600