Fujifilm X100VI

TOP 3 v kategórii Digitálne fotoaparáty

Produkty vyberáme automaticky podľa recenzií používateľov, záujmu o produkt a predaja.

Fujifilm X100VI

Fujifilm X100VI ponúka výnimočnú kvalitu fotografií a videa vo vreckovom, ľahkom tele. Ideálny fotoaparát na každodenné použitie, ktorého funkciami nabitá špecifikácia vám...
1 858,56 €
Doprava 10,47 €,Do 2 týždňov
Doporučená ponuka Centrum FotoŠkoda
Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (9)

Do týždňa • Viac variantovZdarma95 % • 1 197 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchodeDarčekZdarma100 % • 2 307 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do mesiaca • Viac variantovZdarma94 % • 883 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchode2,99 €95 % • 11 181 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode5,4 €565 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 76 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma96 % • 231 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,4 €96 % • 87 725 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 2 týždňov • Viac variantovDarček10,47 €100 % • 235 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Fujifilm X100VI ponúka výnimočnú kvalitu fotografií a videa vo vreckovom, ľahkom tele. Ideálny fotoaparát na každodenné použitie, ktorého funkciami nabitá špecifikácia vám...

Parametre produktu

Výrobca
Rozlíšenie
40.2 Mpix
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS
Formát snímača
APS-C

Parametre produktu

Výrobca
Rozlíšenie
40.2 Mpix
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS
Formát snímača
APS-C

Popis produktu

Fujifilm X100VI ponúka výnimočnú kvalitu fotografií a videa vo vreckovom, ľahkom tele. Ideálny fotoaparát na každodenné použitie, ktorého funkciami nabitá špecifikácia vám pomôže vytvárať nezabudnuteľný obsah. X100VI je šiesta generácia zo série X100. Pri zachovaní obľúbeného dizajnu a kompaktných rozmerov je X100VI vybavený novým 40,2 megapixelovým snímačom X-Trans™ CMOS 5 HR a vysokorýchlostným procesorom na spracovanie obrazu X-Processor 5, ktorý poskytuje vysokú kvalitu obrazu a vysoký výkon. Okrem toho bola v rade X100 po prvýkrát začlenená novo vyvinutá funkcia stabilizácie obrazu s účinnosťou až 6,0EV, pri zachovaní charakteristických kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti.

Jeden a jediný model X100VI

Fotoaparát X100VI, šiesta generácia pôvodného radu X, je dokonalou kombináciou dotykového dizajnu a najnovších zobrazovacích technológií spoločnosti Fujifilm. Je vybavený 40,2-megapixelovým snímačom X Trans CMOS 5 HR a obrazovým procesorom X-Processor 5, ktorý poskytuje výnimočné fotografie a nádherné video v rozlíšení až 6,2K. Výkon automatického zaostrovania je pôsobivý vďaka najmodernejšiemu algoritmu automatického zaostrovania a technológii AI s hlbokým učením, pričom táto technológia zlepšuje detekciu objektov. Vďaka tomu možno úspešne sledovať širší okruh objektov vrátane zvierat, vtákov a vozidiel, ako aj ľudí.

Vyššie rozlíšenie, väčšia sloboda

Prenosný a ľahký fotoaparát FUJIFILM X100VI vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľný obsah. Kombinuje klasický, na dotyk príjemný dizajn založený na voliči s najpokročilejšou technológiou digitálneho spracovania obrazu od spoločnosti Fujifilm a prináša 1,5× vyššie rozlíšenie akom predchádzajúci model X100V pri takmer dvojnásobnej rýchlosti.

Najmodernejšie automatické zaostrovanie

Výkon automatického zaostrovania je pôsobivý vďaka najmodernejšiemu algoritmu automatického zaostrovania a technológii hlbokého učenia AI, ktorá zlepšuje detekciu objektov. Vďaka tomu možno úspešne sledovať širší okruh objektov vrátane zvierat, vtákov a vozidiel, ako aj ľudí.

Šesťkroková stabilizácia obrazu

Keď je málo svetla, fotoaparát X100VI zaručuje, že fotografie zostanú ostré a videá stabilné vďaka systému stabilizácie obrazu v tele (IBIS) až so šiestimi stupňami. Vnútorné gyroskopické snímače minimalizujú vplyv chvenia fotoaparátu v kritických okamihoch tým, že zisťujú pohyby a vibrácie v piatich osiach.

Profesionálne videofunkcie

Okrem 40,2-megapixelových fotografií poskytuje fotoaparát X100VI aj video v profesionálnej kvalite priamo z fotoaparátu v rozlíšení až 6,2K/30p. Tvorcovia obsahu na cestách môžu tiež použiť jeden z 20 zabudovaných jedinečných režimov simulácie filmu od spoločnosti Fujifilm vrátane nového režimu REALA ACE a prevziať kontrolu pomocou dvoch možností F-Log na maximalizáciu flexibility pri postprodukčných pracovných postupoch.

Vylepšený vysoký výkon na ďalšie rozšírenie fotografických možností

X100 VI je prvým fotoaparátom zo série X100, ktorý ponúka 5-osovú stabilizáciu obrazu s až 6,0EV. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi radu X100 nastalo mierne zvýšenie hmotnosti a veľkosti, ale bez kompromisov v oblasti mobility . „Advanced Hybrid Viewfinder“ umožňuje užívateľovi voľne prepínať medzi optickým hľadáčikom (OVF) a elektronickým hľadáčikom (EVF), pričom stále ponúka rangefinder štýl fotografovania, ktorý je charakteristickým znakom radu X100. Elektronický hľadáčik je vybavený panelom OLED s vysokým rozlíšením (3,69 mil. Bodov).

Sofistikovaný dizajn s maximálnou funkčnosťou

Rovnako ako u predchádzajúcich modelov bol použitý hliník na hornú a spodnú plochu tela X100VI . Hliník má vysoký stupeň voľnosti pri tvarovaní, je lisovaný a opracovaný pre ostré hrany a povrch je jemne otryskaný pre hladkú textúru. Okrem toho je na povrchu použitý eloxovaný hliník , ktorý poskytuje vysoko kvalitný vzhľad.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 2 týždňov • Viac variantovDarček10,47 €100 % • 235 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.