Nikon Coolpix L340

Napájanie
AA
Typ snímača
CCD

tento produkt som objednávala ako darček pre syna, a veľmi ho potešil. Nekomplikovaná obsluha, výhodný darček pre začiatočníkov fotografovania.

• Kvalita cena.

• Za tu cenu velmi dobry fotoaparat na bezne fotenie dokonca to spravi peknu fotku a vo vnutri pri foteni z bleskom.
    • Mohlo byt troska lepsie MENU ale na to sa da zvyknut.

Kvalitny fotoaparat za velmi dobru cenu na bezne fotenie. Urcite by som ho odporucil.

Rozlíšenie
Napájanie
AA
Typ snímača
CCD

Hľadáte fotoaparát s klasickým štýlom, ktorý dokáže ponúknuť širokouhlú ohniskovú vzdialenosť až teleobjektív, a napriek tomu je stále kompaktný? 20-megapixelový fotoaparát COOLPIX L340 to všetko predstavuje a ešte o niečo viac. Vždy vás dostane do centra diania vďaka objektívu s 28-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 56-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom1.

Zhotovujte ostré zábery a plynulé HD videosekvencie jednoducho vďaka vysokovýkonnej stabilizácii obrazu, ktorá udržuje fotoaparát stabilný, a gripu s jednoduchým držaním, ktorý tiež minimalizuje chvenie fotoaparátu. Ovládanie je jednoduché pomocou funkcií ako automatický výber motívov, ktorý za vás optimalizuje nastavenia, aby ste sa mohli sústrediť na kompozíciu svojho záberu na veľkom 7,5-centimetrovom/3,0-palcovom displeji LCD so 460 000 bodmi.

Zaznamenávajte svoj život bez námahy pomocou vysokokvalitných snímok fotoaparátom COOLPIX L340.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Kvalita cena.

• Nemam nic
    • Je bez hladacika
    • Menu je zle

Neodporucil by som ho nikomu.

• Mohlo byt troska lepsie MENU ale na to sa da zvyknut.

• Výborná kvalita fotiek
    • Skvelé uchopenie
    • Optická stabilizácia obrazu
    • Pomer Cena-Výkon
    • Skvelý zoom

Fotoaprát fotí fotky skvelej kvality a aj video skelej kvality.
    Na to že to video je len HD(720p) tak vyzerá veľmi kvalitne a dobre. Hneď ako som ho vybalil som nastavil len jazyk a mohol som fotiť. Fotoaparát odporúčam každému koho baví fotografia a nechce fotiť len na telefón. :)

Tento foťačik mám už rok a som celkom spokojná..má skvelý zoom, jednoduché ovládanie, v exterieri foti pekne. Našli by sa aj chybičky krásy, ale v tomto prípade ich cena zatieňuje (nič lepšie som za túto cenu nenašla).

• , zakúpené v MEGAFOTO

• perfekny zoom,
    • kvalitne fotky
    • vymenne baterky namiesto akumulátora su velkym minusom,
    • neda sa nabit, treba kupovat nove baterky 4x kazdy krat ked sa stare vybiju

fotak je super, za tuto cenu sa urcite oplati.

• rýchly zoom
    • verný displej
    • rýchlosť zaostrenia
    • veľmi kvalitný automatický režim
    • množstvo scénických programov
    • vynikajúce makro
    • batérie AA (LR6), dobíjateľné berie hociktoré, nemusia byť Nikon
    • presnosť zaostrenia (málokedy sa netrafí)
    • kvalitný stabilizátor obrazu (z ruky bez statívu 1/5s)
    • veľmi-veľmi dobrá svetelnosť objektívu v porovnaní s konkurenciou
    • dlhá výdrž batérií
    • blesk s veľkým dosahom
    • kvalitné fotky aj pri slabšom osvetlení (bez blesku)
    • možnosť nastaviť kvalitu fotiek bez straty kvality kompresiou (20M*), ostatní sa môžu ísť hambiť do kúta
    • robí kvalitné video
    • všetko potrebné v balení (káble atď.)
    • možnosť odohrávania fotiek z fotoaparátu, bez nutnosti čítačky kariet
    • rýchlosť odohratia fotiek káblom a cez čítačku je porovnateľná
    • viem čo som kupoval, takže nič

Vinikajúci fotoaparát za rozumnú cenu. Moje očakávania boli prekonané a máloktorý výrobca má podobné parametre. O cene ani nehovorím. Robí presne to čo má a pritom kvalitne. Maximálna spokojnosť.

• Dobry fotacik za rozumnu cenu :)
    • Nemam nic

Dobry pomer, cena, kvalita :)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• kvalita za rozumnu cenu

vzhlad funkcie cena