Nikon Coolpix P610

Typ snímača
CMOS

• výborný stabilizátor
    • výborný rozsah zoomu
    • Pri sériovom snímaní sa hneď naplní pamäť a foto sa na pol minúty zablokuje. To Panasonic nerobí. Ten dokáže fotiť do zaplnenia karty. To mi fakt vadí.

Je to super foťák čo sa týka kvality obrazu, zoomu, stabilizátoru, no sklamal pri sériovom snímaní. Nechápem, prečo nedokáže to, čo dokáže bežný Panasonic. (TZ30...) Ale má krajšie fotky.

• pekný vzhľad,
    • ľahké ovládanie
    • dobrá cena
    • nemám

s fotoaparátom som spokojná

• , zakúpené v ello24

• cena, kvalita, ľahký, priehladné menu, pre mňa "jednička"

produkt som si vybral podľa značky
    nikon vlastním už desať rokov iného modelu ale je už starý na túto dobu preto som si zriadil nový
    používanie je perfektné, dobre sa drží, ľahký
    odporúčam tento produkt aj začínajúcim fotografistom
    produkt je presne podľa môjho želania, zoom perfektný, obraz čistý, cena dobrá, ľahký,
    kebyže budem kupovať foťák, tak ďalší bude tiež nikon ale ešte nadupanejší, ale to až o niekolko rokov zatial mám tento a som spokojný nad mieru

Typ fotoaparátu
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS

Osloboďte svoju kreativitu pomocou 16-megapixelového fotoaparátu COOLPIX P610. Vďaka 60-násobnému optickému priblíženiu rozšíriteľnému na 120-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom1 fotoaparát rozšíri vaše horizonty na všetko od nočných záberov až po fotografovanie prírody.

Vstavané moduly GPS/GLONASS/QZSS sledujú vašu polohu, pričom optická stabilizácia obrazu s dvojitou detekciou (VR) udržuje fotoaparát stabilný na dosiahnutie ostrých detailov aj pri plnom priblížení alebo pri snímaní videosekvencií s rozlíšením Full HD jedným dotykom. Elektronický hľadáčik a výklopný a otočný displej vám tiež pomôžu nájsť jedinečné uhly. Zdieľajte snímky okamžite pomocou vstavanej podpory pripojenia Wi-Fi2 a technológie NFC3, keď stačí fotoaparát priložiť k inteligentnému zariadeniu3.

Fotoaparát COOLPIX P610 poskytuje špičkový výkon a prináša zvláštne okamihy bližšie.

Odkaz na stránku výrobcu

• dobrá cena
    • nemám

s fotoaparátom som spokojná

• , zakúpené v ello24

• cena, kvalita, ľahký, priehladné menu, pre mňa "jednička"

produkt som si vybral podľa značky
    používanie je perfektné, dobre sa drží, ľahký
    odporúčam tento produkt aj začínajúcim fotografistom

• , zakúpené v Alemat.sk

• perfektný zoom
    • krásne fotky
    • mini púzdro

super parametre,zodpovedajúca cena,estetticky bez chyby,
    dobrá ergonómia - plná spokojnosť,možno trošička otravuje krytka objektívu,ale to je detail

• , zakúpené v Andrea Shop

• Široké možnosti nastavenia
    • Úžasný Zoom
    • Kvalita videa
    • Zabudovaný blesk
    • WiFi
    • GPS
    • GRIP (super sa drží, úžasná ergonómia)
    • Hľadačik
    • Otočný displej
    • Stabilizácia obrazu
    • .... a veľa veľa ďalšieho

Ako foto amatér a začiatočník som sa rozhodoval nad niečim čo zkĺby všetky moje požiadavky do jedného tela. Zrdkadlovky s vymeniteľným objektívom išli cenovo mimo mňa, tak som sa rozhodoval pre SuperZoom. A tento Nikon ma zaujal. Dlho som zvažoval rôzne fotoaparáty no P610ka mi vždy vo všetkom vychádzala ako najlepšia voľba. Fotoaparát mám mesiac a som nad mieru spokojný. Fotky sú krásne, video tiež ... Nie je čo by som vytkol. Odporúčam všetkými desiatimi.

• Zatial super
    • Zatial nic

Dobry fotacik

• , zakúpené v INGRAM

• zatiaľ som maximálne spokojný. Len sa naučiť ovládať.
    • Chýba podrobný návod. V balíku je len manuál pre tlačítka a zloženie.

Tento fotoaparát oproti konkurenčným je na prvom mieste. Ak zhodnotím, cenu a kvalitu.

Samozrejme, každý vyhľadáva čosi iné.

howk

• jednoduché ovládanie
    • výklopný otočný displej
    • množstvo funkcií
    • dobre padne do ruky
    • ľahký
    • vzhľadom k cene "vzhľad lacného plastu"

správne rozhodnutie

• , zakúpené v Gigastore

• -kvalitné fotky
    • -možnosť plného manuálneho ovládania
    • -množstvo režimov fotenia
    • -otočný displej
    • -veľmi dobré manuálne zaostrenie
    • -blesk nevyskočí sám pri nízkom osvetlení, treba ho vysunúť
    • stlačením tlačítka

-pre fotografa, ktorý sa fotením neživý nadpriemerný fotoaparát

• , zakúpené v Alemat.sk

- hodnotiť ešte nemôžem, je to darček na vianoce, tak až neskoršie;