Nikon Coolpix S7000

87 %
Produkt roku 2016 - Finalista

Popis produktu

Parametre produktu

Typ fotoaparátu
kompaktné
Rozlíšenie
16 Mpix
Optický zoom
20 x
Digitálny zoom
4 x
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS

Recenzie

 • , zakúpené v HEJ.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • Nie je náročná jeho obsluha a fotky sú pekné a jasné

  Dobre som si vybrala, som spokojná

 • , zakúpené v snycentrum

  Odporúča produkt

  100 %
  • Dobrá kvalita za dobrú cenu, podľa parametrov, pretože som ešte nemal čas na vlastné skúsenosti.
  • Zatiaľ nemám nič proti.

  Verím, že som dobre vybral.

 • , zakúpené v snycentrum

  Odporúča produkt

  90 %

  NAJ cena v konkurencii

Parametre produktu

Typ fotoaparátu
kompaktné
Rozlíšenie
16 Mpix
Optický zoom
20 x
Digitálny zoom
4 x
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Finalista

Popis produktu

Tenké kovové telo fotoaparátu bezpečne skrýva vo svojich útrobách svetlocitlivou elektroniku a ďalšie potrebné prvky, bez ktorých by fotoaparát nebol fotoaparátom. Po zapnutí fotoaparátu dôjde k vysunutiu objektívu, ktorý reaguje na najmenší podnet zo strany fotografovaného objektu.

3,0 "LCD monitor s 461K
Obraz pritom môžete v reálnom čase sledovať na 3,0 "LCD displeji, ktorého vysoké rozlíšenie (461K) umožní rozpoznať sebemenší detail. Technológia Nikon Clear Color Display znižuje spotrebu energie a súčasne minimalizuje rušivé reflexie pri prezeraní snímok počas slnečného dňa. Ak vás pri fotografovaní ruší vyobrazené informácie o stave prístroja, môžete ich ľahko vypnúť priamym tlačidlom umiestneným po pravej strane displeja.

Wi-Fi a NFC konektivita
Zhotovené vysoko kvalitné snímky možno ľahko zdieľať použitím samostatného tlačidla Wi-Fi alebo pomocou technológie NFC, ktorá vyžaduje len jednoduché kliknutie fotoaparátom do chytrého zariadenia.

Snímač a objektív
Zoomový objektív Nikkor
Širokouhlý objektív NIKKOR s 20 násobným zoomom (25-500 mm ekv. 135, f / 3,4-6,5, makro od 2 cm) dáva snímky s prirodzeným podaním farieb a minimálnym výskytom rušivých vád.

Širokouhlé 25 mm ohnisko zaberá zorný uhol, prostredníctvom ktorého sa ani v stiesnených priestoroch nebudete cítiť obmedzeni. Pre dosiahnutie ostrých snímok zbavených farebnej vady a rušivé odlesky, sú v optickej sústave zahrnuté špeciálne členmi.

Funkcia Dynamic Fine Zoom ďalej rozširuje zoom až na 40-násobné priblíženie - ideálne pre zachytenie výrazov v tvárach osôb i vzdialených akcií.

16MPx snímač CMOS s technológiou priameho osvetlenia
Na plochu 16MPx (1 / 2,3 ") CMOS snímača dopadajú skrze objektív svetelné lúče, ktoré sú nositeľmi informácií (tieto lúče sú následne starostlivo spracované obrazovým procesorom do podoby elektronických dát). Technológia priameho osvetlenia poskytuje vďaka vyššej svetelnej účinnosti jednotlivých pixelov spoločne s obvodom pre spracovanie obrazu EXPEED C2 brilantné snímky za každého osvetlenia. Citlivosť senzora je možné navýšiť z pôvodnej hodnoty 125 ISO až na 1 600, 3 200 a 6 400 ISO (k dispozícii pri použití režimu Auto). Zhotovené fotografie sa v obrazovom formáte JPEG ukladajú na SD / SDHC / SDXC pamäťové karty.

Hybridnej stabilizácie obrazu (VR)
Hybridné redukcia vibrácií v 4 osách koriguje chvenie fotoaparátu aj pri použití najdlhšej ohniskovej vzdialenosti objektívu a zaručuje získanie brilantných snímok za všetkých okolností.

Expozičné režimy
Nikon Coolpix S7000 je vybavený mnohými praktickými režimami, ktoré v maximálnej možnej miere uľahčujú samotný akt fotografovania a tým dávajú plné pole pôsobnosti vašej kreativite. Medzi tieto režimy patria okrem iného automatická voľba motívových programov (v ponuke ich je 18), športový motívový program sériového snímania (až 7 snímok v rýchlosti 8,4sn. / Sec.) A špecifický systém inteligentného portrétu vytvárajúce perfektné portréty. Pokročilý autofokus s detekcie tváre vrátane redukcie efektu červených očí vo fotoaparáte Nikon Coolpix S7000 umožňuje rýchle detekovanie a zaostrenie na až 12 tvárí v kompozícii a koriguje nesprávne sfarbenie očí v dôsledku použitia blesku pri expozícii.

Automatický režim HDR
Fotoaparát umožňuje ľahko vytvárať snímky s pôsobivými tonálnymi detailmi v ľubovoľnej situácii skombinovaním dvoch snímok s rôznou expozíciou a vytvorením jedinej snímky so širokým dynamickým rozsahom a bohatou farebnou gradáciou.

Panoráma 360 ° / 180 °
Našli ste pôsobivý výhľad, ktorý si chcete uchovať? Pre získanie výnimočných, dynamických panoramatických snímok stačí len zvisle alebo vodorovne posúvať fotoaparátom.

inteligentný portrét
Fotoaparát vie, ako zabezpečiť, aby každá osoba vyzerala na snímke čo najlepšie: Samospúšť detekujúca úsmev automaticky vytvorí snímku v okamihu, keď sa vybraný objekt usmeje, Kontrola žmurknutia varuje v prípade, kedy detekuje žmurknutia fotografovanej osoby v čase vystavenia obrazu, a Redukcia efektu červených očí koriguje chybné sfarbenie očí v dôsledku použitia blesku.

Pokročilé funkcie vylepšenia vzhľadu
Pomocou 12 rôznych efektov budú vaše portréty vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým: k dispozícii sú efekty zmäkčenie pleti či vybielenie zubov, tiež môžete pridať riasenku, rúž alebo očné tiene.

menu retušovanie
Buďte tvoriví a využite 32 filtrových efektov za pomoci funkcie Rýchle efekty v režime prehrávania. Vyskúšajte efekt Selektívna farba, ktorý pridá farbu monochromatickému snímky, alebo efekt Filter typu hviezda, ktorý dodá bodovým zdrojom svetla hviezdicové reflexy.

18 motívových programov
Odstráňte záhady z nastavovanie fotoaparátu za pomoci motívových programov optimalizujú automaticky nastavenie prístroja pre obľúbené fotografické štýly a efekty. Vynikajúcich výsledkov je možné dosiahnuť jednoduchým výberom režimu, ktorý zodpovedá najlepšie aktuálnym snímacím podmienkam.Videosekvencie Full HD
Samostatné tlačidlo záznamu videosekvencie umožňuje ihneď zaznamenať všetky zábavné okamihy na Full HD videosekvencie. Urobenú stopáž možné navyše počas prehrávania upravovať vrátane mazanie nepotrebných častí.

Rozhranie, napájanie a výdrž na batérie
Fotoaparát disponuje okrem USB slotu aj HDMI konektor. Podľa prísnych noriem CIPA je možné zaobstarať až 190 snímok na jedno nabitie akumulátora EN-EL19.

Rýchle nabíjanie prostredníctvom USB
Vďaka rýchlemu nabíjania prostredníctvom rozhrania USB vášho notebooku alebo počítača budete mať plne nabitú batériu vždy, keď ju budete najviac potrebovať.

Nikon Image Space
Pri použití cloudové služby Nikon pre zdieľanie a archiváciu snímok Nikon Image Space majú všetci užívatelia výrobkov Nikon k dispozícii zadarmo úložný priestor online o kapacite 20 GB. Ďalšie informácie nájdete na stránke NIKON IMAGE SPACE.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

43zákazníkov odporúča produkt
3zákazníci neodporúčajú produkt
87 %
priemer z 101 hodnotení
5
68 ×
4
24 ×
3
5 ×
2
3 ×
1
1 ×
 • Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

  Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

 • Neodporúča produkt

  50 %
  • 20×Zoom,wifi,puzdro.
  • Slaba bat.,otocne kolecko ide tazko.

  Keby nerobil na kazdej fotke"ufo"(cierny bod),tak je v pohode.Takze reklamacia..Rozhodoval som sa medzi Canonom Ixus 180 a tymto.Zial nespravne rozhodnutie.Kupil som ho lebo moj 10r.Olympus dosluzil a Nikon mal vcelku dobre parametre a recenzie.

 • Odporúča produkt

  100 %

  Malý foťak, pekné fotky aj so zoomom, či oproti svetlu.

 • , zakúpené v HEJ.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • Nie je náročná jeho obsluha a fotky sú pekné a jasné

  Dobre som si vybrala, som spokojná

 • 90 %

  Pre amatérskeho fotografa plne dostačujúci, pri dobrom nastavení robí pekné fotky, dokonca aj v šere. Za tú cenu, výhodná kúpa.

 • , zakúpené v snycentrum

  Odporúča produkt

  100 %
  • Dobrá kvalita za dobrú cenu, podľa parametrov, pretože som ešte nemal čas na vlastné skúsenosti.
  • Zatiaľ nemám nič proti.

  Verím, že som dobre vybral.

 • , zakúpené v snycentrum

  Odporúča produkt

  90 %

  NAJ cena v konkurencii

 • , zakúpené v DATART.sk

  70 %
  • kvalita za prijateľnú cenu
  • zatiaľ nič

  príliš krátka doba od dodania, aby som zhodnotil súhrnne

 • , zakúpené v HEJ.sk

  Odporúča produkt

  90 %
  • Ostre a farebne verne zachytenie reality, kvalitne makro, super zoom v tejto triede, kvalita spracovania, puzdro site na mieru, farebne varianty, kazdy si vyberie... ;-)
  • Na manualne doladenie parametrov a panoramu (lepenie obrazkov) som zatial nedosiel. Pripustam, ze ho aj tento model ma. Pri makre musi autofocus najst ten "spravny" objekt, potom je kvalita super, ale nie vzdy sa to podari na prvy krat. Vysoka citlivost (umiestnenie?) na zoomovaci gombik, pri nespravnom prstoklade vyzoomujem objekt nechtiac. Balenie, teda mala krabicka vo velkej, som nepochopil (bezpecnejsia preprava, miesto na potencionalne darceky,...?).

  Osvedcena znacka. Na dovolenkove fotky, ked sa clovek spolieha na automatiku a prilis nespekuluje, idealny! Velmi dobry pomer vykon/cena.

 • , zakúpené v Andrea Shop

  Odporúča produkt

  100 %
  • Je to veľmy ľahko ovládaťelný,a pritom je to Profesional.
  • Výborné snímky,a Full HD video sa dá s tým spraviť.

  Je to veľmy dobrá značka,a spoľahlivá..