Olympus PEN F

Popis produktu

Parametre produktu

Typ fotoaparátu
kompakty s výmenným objektívom
Rozlíšenie
20 Mpix
Napájanie
Akumulátor
Typ snímača
CMOS

Recenzie

  Parametre produktu

  Typ fotoaparátu
  kompakty s výmenným objektívom
  Rozlíšenie
  20 Mpix
  Napájanie
  Akumulátor
  Typ snímača
  CMOS

  Popis produktu

  video recenzie   |   detaily produktu   |   technické parametre   

  Nadčasový dizajn. Mimoriadna povrchová úprava. Akonáhle vezmete PEN-F prvýkrát do ruky, okamžite pochopíte, že máte v rukách niečo výnimočné, čo s vami zostane navždy. Číre vyjadrenie dizajnu OLYMPUS, ktoré vás bude inšpirovať po zvyšok života.

  Detaily produktu

  • 4:3 snímač Live MOS s rozlišením 20,3 MPx 
  • najmodernejšie 5osá stabilizácia obrazu
  • elektronický hľadáčik
  • sekvenčné snímanie až 10 s/s
  • možnosť nahrávania videa v rozlíšení Full HD
  • je vybavený vstavaným bleskom
  • kreatívne volič ponúka prístup k umeleckým filtrom a novým kreatívnym funkciám vrátane Colour Profile Control, Monochrome Profile Control a Colour Creator
  • zabudované Wi-Fi pre zdieľanie snímok pomocou inteligentného telefónu a bezplatné aplikácie OI.Share

  Umelecké dielo a design

  Najušľachtilejšie materiály a požiadavku na najvyššiu kvalitu spojenú s nadčasovým dizajnom dali vzniknúť mimoriadnemu fotoaparátu. Dizajn je ale viac než len úžasný vzhľad a vysoko luxusný povrch. Najdôležitejším bolo pri návrhu produktu jednoduché ovládanie všetkých jeho funkcií.

  Kreatívny ovládač

  Cieľ, ktorého chce dosiahnuť každý fotograf: Fotografovať svojím vlastným štýlom. Preto sme združili štyri funkcie do jedného kreatívneho ovládača. Akonáhle nájdete svoj osobitý štýl, môžete všetky nastavenia uložiť pre neskoršie použitie.

  Obrazová kvalita

  Krištáľovo čisté detaily a rozlíšenie, aké si len možno želať. S inovatívnymi funkciami, ako sú Shake Stop a Take Eight, vytvára OLYMPUS úžasnú obrazovú kvalitu.

  Inteligentný elektronický hľadáčik

  Náš najpozoruhodnejší fotoaparát si zaslúži tie najchytrejšie technológie, aké môžeme ponúknuť. Preto je náš PEN-F prvým modelom OLYMPUS PEN s elektronickým hľadáčikom v štýle priehľadového hľadáčika.

  Rýchla reakcia

  Všetci poznáme tie jedinečné chvíle, kedy si prajeme aspoň na sekundu zastaviť čas. Chvíle, ktoré si chceme pamätať navždy. Dobrá správa je, že s našimi novými technológiami je to možné.

  Doplnky

  Najlepšie vybavenie si zaslúžia najvyberanejšie doplnky. Takže sa nebojte byť trochu náročnejšie. Naše nároky na najvyššiu kvalitu platí samozrejme aj na fotodoplnky. Takže neprekvapí, že sme sa spojili so špičkovým francúzskym výrobcom kožených tašiek Bleu de Chauffe, aby sme vytvorili exkluzívnu novú radu. Bleu de Chauffe, známy svojimi vysoko kvalitnými, lokálne navrhovanými a vyrábanými koženými výrobkami, oceňuje nadčasovú kvalitu, ktorá je podstatou PEN-F. Rad obsahuje 4 položky: dve brašne, jedno mäkké púzdro a jeden ramenný popruh.

  Obsah balenia

  Fotoaparát PEN-F Telo,BLN‑1 batéria, BCN‑1 nabíjačka, Micro 4/3 krytka tela (BC-2), remienok cez rameno, CB-USB6 USB kábel, návod na použitie,servisné karta, blesk FL‑LM3.

  Technické parametre

  Rozlíšenie 20,3 MPx

  Min. citlivosť ISO 50 | 100

  Max. citlivosť ISO 1 600 | 25 600

  Druh pamäti

  SDHC | SDXC | SD

  Stabilizácia obrazu 5-osá stabilizácia

  LCD obrazovka 3,0" |dotyková s variabilným uhlom naklonenia

  Veľkosť snímača 4:3 / 17,3 x 13,0 mm

  Druh snímača 4/3'' Live MOS senzor

  Zaostrovacie body 81 bodov AF 

  Bajonet

  Micro Four Thirds

  Snímiek za sekundu rýchlosť (H) 10 s/s ; rýchlosť (L) 5 s/s 

  Synchronizácia s bleskom 1/200 s / 1/8000 s (Režimom Super FP)

  Záznam videa

  Full HD 1920 x 1080 (16:9) | 30p

  Rozhrania systémový blesk; HDMI Mikro konektor (Typ D);Wi-Fi

  Časozber 4k, 1080p, 720p (AVI Motion JPEG®)

  Napájanie

  Li-Ion BLN‑1, nabíjačka BCN‑1

  Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

  • V dnešní recenzi si představíme další „retro“ fotoaparát: pěkný, celokovový kousek od firmy Olympus, která celou svou řa...

   Zobraziť celú recenziu na www.fotoaparat.cz

  • Olympus je preslávený svojimi štýlovými retro fotoaparátmi nielen v CSC, ale aj medzi komapktami. Horúca novinka, PEN-F,...

   Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk