Panasonic Lumix DC-GX880

Fotoaparát s rozlíšením 4K, ktorý zodpovedá vášmu štýlu Či už snímate na uliciach vo svojom okolí, alebo komponujete krajinu v zahraničí, LUMIX GX880 vám umožní vyzerať...
593,01 €
Doprava zdarma, Do 2 týždňov
Doporučená ponuka Exkalibr.sk
Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Do 2 týždňov • 1 variantZdarma316 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantZdarma94 % • 883 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Popis produktu

Fotoaparát s rozlíšením 4K, ktorý zodpovedá vášmu štýlu Či už snímate na uliciach vo svojom okolí, alebo komponujete krajinu v zahraničí, LUMIX GX880 vám umožní vyzerať...

Parametre produktu

Výrobca
Typ fotoaparátu
kompakty s výmenným objektívom
Rozlíšenie
16 Mpix
Napájanie
Akumulátor
Formát snímača
4/3

Parametre produktu

Výrobca
Typ fotoaparátu
kompakty s výmenným objektívom
Rozlíšenie
16 Mpix
Napájanie
Akumulátor
Formát snímača
4/3

Popis produktu

Fotoaparát s rozlíšením 4K, ktorý zodpovedá vášmu štýlu

Či už snímate na uliciach vo svojom okolí, alebo komponujete krajinu v zahraničí, LUMIX GX880 vám umožní vyzerať rovnako skvelo ako vaše fotografie.

Jeden pre módnu blogerku

Dizajn fotoaparátu LUMIX GX880 spočíva v kontraste častí z kovu a prvkov pripomínajúcich kožu, vďaka čomu má štýlový a dômyselný vzhľad. Šikovnou súčasťou kompaktného tela je vstavaný blesk — jedna z mnohých funkcií, ktorá neuveriteľne uľahčuje používanie tohto fotoaparátu.

Kvalita snímok

Zhotovujte vysokokvalitné realistické snímky s vynikajúcim rozlíšením, vysokým kontrastom a pôsobivým podaním farieb. Výsledkom kombinácie digitálneho snímača Live MOS a procesora Venus Engine vo fotoaparáte LUMIX GX880 sú čisté snímky s minimálnym šumom aj pri slabom osvetlení a maximálna citlivosť ISO 25 600.

Bezdrôtové pripojenie

Pomocou aplikácie Panasonic Image App v smartfóne alebo tablete môžete svoje zábery okamžite prenášať a zdieľať v sociálnych sieťach. 4K PHOTO

Či už ide o okamih na večierku, skupinový autoportrét, alebo psa, ktorý nechce sedieť, môžete ten najlepší okamih zachytiť s frekvenciou 30 snímok za sekundu a uložiť ako snímku s rozlíšením ekvivalentným 8 megapixlom.

Dve tlačidlá spúšte a vyklopiteľná obrazovka

Pri zhotovovaní autoportrétov sa zíde 3,0-palcová dotyková obrazovka s vyklopením o 180 stupňov nad dvomi tlačidlami spúšte. Tlačidlo Fn3 (funkcia) poskytuje ďalší prostriedok na aktiváciu spúšte, keď fotoaparát držíte iba v ľavej alebo pravej ruke a chcete zhotoviť dokonalý autoportrét.

Fotografujte hneď, zaostrite neskôr

Predstavte si, aké by to bolo, keby ste sa mohli dokonca aj po odfotografovaní záberu presne rozhodnúť, na ktorú časť záberu chcete zaostriť. Funkcia Post Focus vám dáva presne túto možnosť. Stačí vyfotografovať scénu, skontrolovať nasnímaný obraz a dotknúť sa časti fotografie, na ktorú chcete zaostriť. Je to jednoduché, úchvatné a všetko sa nachádza v jednom tele fotoaparátu.

Upravte oblasť zaostrenia po nasnímaní – Focus Stacking

Funkcia Focus Stacking umožňuje upraviť oblasť zaostrenia po nasnímaní kombináciou viacerých snímok. Môžete získať snímku s presne požadovaným typom rozostrenia, čo sa dokonale hodí pre makrosnímky.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.