Recenzie Panasonic Lumix DMC-G80

(10 z 10 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Výborný, univerzálny foťák na fotenie a pre mňa hlavne na 4k video. Neprehrieva sa pri 4k a kombinovaná stabilizácia je podľa mňa to najlepšie čo na ňom je.Kvôli tomu som ho kupoval. Neľutujem.

Overené recenzie Panasonic Lumix DMC-G80

Overený zákazník Centrum FotoŠkoda

Pridané: 2. júna 2018

Zakúpený v Centrum FotoŠkoda

• Kvalita obrazu a videa
  • Rýchlosť
  • Elektronická uzávierka

Ešte dlho sa budem musieť učiť ovládať všetky možnosti fotoaparátu, keďže nechcem využívať úplnú automatiku prístroja. Ale to je môj problém, nie problém aparátu...

Pridané: 18. apríla 2018

• Kvalitný, a dobrá ergonomia

www.fotoaparat.cz

Pridané: 16. februára 2018

Recenze fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-G80 | FotoAparát.cz

Fotoaparát systému m4/3 s duální stabilizací, výklopným a otočným LCD, natáčením videa v režimu 4K, možností ovládání pomocí chytrého telefonu a s technologií ostření DFD. To je Lumix DMC-G80 - nejnovější model řady G firmy Panasonic. Jaký je v praxi?

Celá recenzia na www.fotoaparat.cz

Pridané: 5. januára 2018

• Kompaktne telo
  • Velmi dobre ostrenie
  • kvalita videa najme pri volbe Cine D funkcie velmi dobra
  • s kombinaciov objektivu Panasonic 12-60 mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S velmi dobry fotoaparat za tuto cenu
  • Ako aparat tak aj objektiv odolny voci poveternostnym vplivom,velmi dobry do terenu

Maca

Elo

Pridané: 29. septembra 2017

• Stabilizátor funguje skvele
  • Pekný obraz, približne totožný s gh4
  • Rozlíšenie displeja je trocha slabšie, pri manuálnom zaostrovani treba sa strašne sústrediť, ale pomáha pri tom focus asist a peaking

Jaroslav

Pridané: 12. augusta 2017

(Upravené 14. augusta 2017)

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• pretoze som po minolte presiel na lumix a ten so pouzival doposial a splna vsetky kriteria ktore od kompaktu potrebujem proste vynikajuci

Pridané: 31. júla 2017

(Upravené 27. augusta 2017)

• Dotykovy displej
  • Intuitivne ovladanie mnohych funkcii
  • Spickove funkcie
  • Dobry setovy objektiv
  • Zatial som pouzil len zakladne funkcie a mam toho este vela co spoznavat :)

Velmi dobry fotoaparat za tie peniaze, investoval som o cosi viac, ale beriem to ako fotoaparat na minimalne 10 rokov, ako starsi Panasonic ktory mam doteraz.

David

Pridané: 22. apríla 2017

• Výborná stabilizácia
  • Zlepšenie ostrenie vo videu. Pri fotení je ostrenie lepšie ako moja stará Canon zrkadlovka.
  • Univerzálny prístroj pre fotky aj video
  • Výborný setový objektív
  • Pekné podanie farieb pre video. Pri fotkách má Canon ale lepšiu pleťovku.
  • Oproti G7 ktorý tiež mám, jednoznačne lepšie ostrenie (video). Stále sú tam ale rezervy. Po zaostrení a scéne ktorá sa nebude meniť, odporúčam prepnúť na M.
  • Interné audio je "poznačené" bzučaním stabilizátoru. To ale nevadí ak sa použije napr. smerový mikrofón.
  • Citeľne vyššia hmotnosť ako má G7

Na to že to má menší čip ako zrkadlovky, podľa mňa slušné ISO pri horších svetelných podmienkach (Lepšie ako môj starý Canon)