Panasonic Lumix DMC-G80

Výkonná bezzrkadlovka Lumix G80. LiveMOS 16 Mpx, výmenné objektívy, duálna 5-osová optická stabilizácia, 4K video, 4K foto, Post Focus, odolnosť voči vlhkosti, živý OLED hľadáčik...
Garantovaný nákup z Centrum FotoŠkoda

Do mesiaca • Viac variantovZdarma95 % • 872 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 3 491 recenziíĎalšie informácie

Hľadáčik
4K video

• , zakúpené v AQT

• Mali ho na sklade

Ťažké bolo pre mňa dokúpiť a zohnať k môjmu fotoaparátu objektív 14 - 140mm, ako samotný ho inde mali len na objednávku a to sa mi nechcelo čakať. Nemal som na výber , tak si ho tu od obchodu AQT.sk kúpiť so fotoaparátom. Ktorý síce už mám. Ale nevadí, aspoň nebudem musieť meniť objektívy. Ako začiatočník som si tento fotoaparát kúpil pred rokmi síce z iného obchodu vtedy. Môžem povedať že fotí celkom fajn. Veľký objektív 100 - 300 mňa je fajn aj na futbal. Objektív 14 - 140 mňa som už dlho potreboval na menšie umelé ihriská a na iné podujatia. Používal som doteraz len objektív 12 - 60 mňa ale musel som ísť do menu a stlačiť či som chcel 2x alebo 4x , ak som chcel priblížiť. S týmto sa mi bude lepšie fotiť. Zatiaľ stačí tento fotoaparát. Som spokojný, keďže boli aj nejaké tie dobré ohlasy na fotky. Každému sa môže páčiť iná značka fotoaparát , ako sa hovorí 100 ľudí, 100 výberov.

• , zakúpené v FaxCopy Pro

NFC
Bodové meranie
Hľadáčik
4K video

Fotoaparát G80 obsahuje najnovšiu technológiu duálnej stabilizácie obrazu a najmodernejšie funkcie rozlíšenia 4K v tele a súprave objektívu, ktoré sú odolné voči vplyvom počasia a poskytujú maximálnu flexibilitu.

• 5-osový stabilizátor obrazu Dual I.S. 2
  • Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode
  • Predný rám zo zliatiny horčíka
  • 4K PHOTO - Post Focus, Focus Stacking
  • 4K Video

Jeden na dobrodružstvo

Keď vás životné dobrodružstvá zavedú na zaujímavé miesta, potrebujete fotoaparát, ktorý s vami udrží krok. Fotograf Mitchell Kanashkevich si na svoju nedávnu cestu do Rumunska vybral fotoaparát LUMIX G80. Je ideálny na snímanie v exteriéri a duálny stabilizátor obrazu pomáha zhotovovať ostrejšie a čistejšie snímky v náročných alebo rýchlo sa pohybujúcich prostrediach. Kompaktné telo a súprava objektívu odolné voči vplyvom počasia umožňujú obrovskú flexibilitu, kamkoľvek sa na svojom výlete dostanete.

Realistické detaily

16-megapixlový digitálny snímač Live MOS modelu G80 bez antialiasingového filtra vám na cestách pomôže zachytiť ostrejšie snímky s väčším množstvom detailov.

Už žiadne rozmazané snímky

Život nie je statický, aby ste ho mohli ľahko zachytiť. Preto fotoaparát LUMIX G80 obsahuje 5-osový stabilizátor obrazu Dual I.S. 2*¹, ktorý kombináciou stabilizácie tela a objektívu umožňuje dosiahnuť silnejšiu korekciu chvenia rúk až po úroveň 5 clonových čísel*². 5-osová stabilizácia funguje pri širokouhlom fotografovaní, fotografovaní pomocou teleobjektívu aj pri nahrávaní videosekvencií vrátane videa s rozlíšením 4K. *1 Stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 je k dispozícii po inovácii firmvéru objektívu. *2 Na základe normy asociácie CIPA [smer vybočenia/sklonu: zaostrovacia vzdialenosť f = 50 – 140 mm (ekvivalent 35 mm filmového fotoaparátu f = 100 – 280 mm) pri používaní objektívu H-FS14140.]

Snímate to, čo vidíte

Živý hľadáčik fotoaparátu LUMIX G80 s 0,74-násobným pomerom zväčšenia (ekvivalent 35 mm fotoaparátu) poskytuje slobodu pri komponovaní záberu a zachytávaní všetkého, čo vidíte. Okrem toho má vysoké rozlíšenie 2 360 000 bodov a približne 100 % podanie farieb, takže obraz v hľadáčiku je mimoriadne jasný za každých podmienok.

Už nikdy nepremeškajte dokonalý záber

Funkcia 4K PHOTO fotoaparátu LUMIX G80 umožňuje zachytiť dokonalý okamih tak, že vo fotoaparáte vyberiete snímku z videosekvencie (zhotovenej rýchlosťou 30 sním./s) a uložíte ju ako samostatnú snímku s vysokým rozlíšením. Stačí nasnímať, vybrať a uložiť, aby vám prchavé okamihy neunikli v žiadnom ohľade.

Vaše dobrodružstvá nikdy nevyzerali lepšie

Vďaka videu najvyššej kvality s rozlíšením 4K vám fotoaparát LUMIX G80 umožní nahrávať každú zákrutu na vašej ceste s rozlíšením až 4-násobne vyšším v porovnaní s rozlíšením Full HD. Viac detailov a čistejší obraz znamená, že si spätne budete môcť pozrieť viac spomienok v dokonalej kvalite.

Fotografujte hneď, zaostrite neskôr

Vychutnajte si kreatívnu slobodu pri rozhodovaní, na čo chcete zaostriť. Funkcia Post Focus vám dáva možnosť skontrolovať obraz a dotknúť sa časti, na ktorú chcete zaostriť, a to aj po nasnímaní. Vďaka novej funkcii Focus Stacking navyše môžete na tej istej snímke jednoducho vybrať niekoľko zaostrovacích bodov. Jednoduché, úchvatné a pokope v jednom tele – to je LUMIX G80.

Utesnené telo a konštrukcia objektívu na akékoľvek dobrodružstvo

Telo a súprava objektívu fotoaparátu LUMIX G80 sú odolné voči striekajúcej vode a prachu a dostatočne robustné, aby zvládli aj najnáročnejšie prostredia. Najnovšie funkcie sú vtesnané do kompaktnej a mobilnej konštrukcie, ktorá poskytuje flexibilitu a slobodu na nikdy nekončiaci prieskum.

Do týždňa • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček10,23 €95 % • 230 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v AQT

• Mali ho na sklade

• ideální rozměry
    • jednotlivé ovládací prvky jsou vhodně umístěny
    • možnost nastavení si "funkčních" tlačítek
    • velký hledáček s kvalitní obrazem
    • výklopný displej
    • velké množství kompatibilních objektivů a jiného příslušenství
    • možnost výběru mezi režimi fotografování, tj. od plného automatu po manuál
    • vyšší hmotnost
    • uživatelské prostředí je místy méně přehledné
    • kratší výdrž baterie
  • , zakúpené v FaxCopy Pro

• Pomer cena/výkon
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • Viac variantovDarček10,23 €95 % • 230 recenziíĎalšie informácie

• Kvalitný

• Treba si prečítať recenziu na: https://www.digimanie.cz/recenze-panasonic-lumix-g80-takrka-dokonalost/6695-2

Výborný fotoaparát smnohými funkciami a s veľmi atrakrívnou cenou. Video sa blíži profi úrovni.

• , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

• dobrá cena, dobré slúži , takže spokojnosť .
  • , zakúpené v Centrum FotoŠkoda

• Kvalita obrazu a videa
    • Rýchlosť
    • Elektronická uzávierka

Ešte dlho sa budem musieť učiť ovládať všetky možnosti fotoaparátu, keďže nechcem využívať úplnú automatiku prístroja. Ale to je môj problém, nie problém aparátu...

• Kvalitný, a dobrá ergonomia
  • Fotoaparát systému m4/3 s duální stabilizací, výklopným a otočným LCD, natáčením videa v režimu 4K, možností ovládání po...

Zobraziť celú recenziu na www.fotoaparat.cz

• Kompaktne telo
    • Velmi dobre ostrenie
    • kvalita videa najme pri volbe Cine D funkcie velmi dobra
    • s kombinaciov objektivu Panasonic 12-60 mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S velmi dobry fotoaparat za tuto cenu
    • Ako aparat tak aj objektiv odolny voci poveternostnym vplivom,velmi dobry do terenu