Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-GX8

Popis produktu

  • Inovatívna stabilizácia – stabilizátor obrazu Dual I.S.
  • 20,3-megapixlový snímač Live MOS a novovyvinutý procesor Venus Engine
  • Zachyťte dokonalý okamih – 4K Video a 4K Photo
  • Sofistikovaný dizajn – veľký živý hľadáčik OLED, displej OLED s ľubovoľným uhlom vyklopenia
  • Konštrukcia odolná voči prachu a striekajúcej vode
  • Zamerajte sa na okamih – automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu, technológiou DFD a krátkym časom uzávierky

Fotoaparát LUMIX GX8 obsahuje stabilizátor obrazu Dual I.S. na získanie silnejšej korekcie chvenia rúk. Optická stabilizácia obrazu v tele aj objektíve pracuje súčasne. Vďaka inovatívnemu stabilizátoru obrazu Dual I.S. možno účinne potlačiť takmer každý typ chvenia rúk. S maximálne 3,5-násobne širším uhlom korekcie v širokouhlej polohe môžete dosahovať čisté zábery snímané z ruky aj pri slabom osvetlení. So stabilizátorom obrazu Dual I.S. vo fotoaparáte LUMIX GX8 bude kompatibilná väčšina digitálnych vymeniteľných objektívov LUMIX G.

Nový 20,3-megapixlový digitálny snímač Live MOS dosahuje najvyššiu kvalitu obrazu v histórii fotoaparátov LUMIX G. Umožňuje vysokorýchlostné sériové snímanie, nahrávanie snímok s maximálnou vysokou citlivosťou ISO 25 600 a širší dynamický rozsah. Procesor Venus Engine má funkcie Multi Process Noise Reduction, Three Dimensional Colour Control a Aperture Filter na dosiahnutie vysokej farebnej reprodukcie a snímok s vysokým rozlíšením a prirodzenými odtieňmi. Výsledkom kombinácie tohto snímača a procesora sú čisté snímky s minimálnym šumom aj pri slabom osvetlení a úžasná kvalita obrazu.

Po uvedení fotoaparátu LUMIX GX8 na trh budete môcť nahrávať videá s rozlíšením 4K (až do QFHD: 3 840 × 2 160 pixlov, 25 snímok za sekundu, 100 Mb/s). Súčasťou sú aj tri funkcie 4K Photo na zachytávanie najprchavejších fotografických príležitostí: sériové snímanie 4K, sériové snímanie 4K S/Z (spustenie/zastavenie) a predbežné sériové snímanie 4K. Všetky tieto funkcie umožňujú zachytiť dokonalý okamih pomocou sériového snímania s vysokou rýchlosťou 30 snímok za sekundu a uložiť ho ako fotografie s rozlíšením ekvivalentným 8 megapixlom. Hybridný fotoaparát LUMIX GX8 uvoľňuje vašu kreativitu v oblasti videí aj fotografií. · Pri nahrávaní videí s rozlíšením 4K používajte kartu rýchlostnej triedy UHS Speed Class 3.

Vyklopiteľný živý hľadáčik s 2 360 000 bodmi využíva technológiu OLED na presné a rýchle reakcie. Vysoké 1,54-násobné/0,77-násobné priblíženie (ekvivalent 35 mm fotoaparátu) uľahčuje sledovanie detailov snímok. Displej OLED na zadnej strane s 1 040 000 bodmi obsahuje funkciu vyklopenia a otočenia, vďaka čomu sa pohodlnejšie ovláda aj pri vertikálnej kompozícii. Predné a zadné ovládače ovládajú hlavné nastavenia clony a rýchlosti uzávierky, pričom môžete prepnúť na nastavenia vyváženia bielej farby a citlivosti ISO a dočasne ich upraviť. Konštrukcia fotoaparátu LUMIX GX8 zo zliatiny horčíka je odolná voči prachu a striekajúcej vode, aby zvládla aj náročné podmienky.

Vďaka pridaniu technológie DFD (Depth From Defocus)* k automatickému zaostrovaniu s detekciou kontrastu sa dosiahla vysoká presnosť a vysoká rýchlosť približne 0,07 s**. V kombinácii s presnejším automatickým zaostrovaním so sledovaním objektu a sériovým snímaním rýchlosťou 8 snímok za sekundu (AFS) alebo 6 snímok za sekundu (AFC) môžete meniť okamihy, ktoré sa odohrajú iba raz za život, na spomienky, ktoré trvajú navždy. K dispozícii je aj krátky čas uzávierky maximálne 1/8 000 (mechanická) a 1/16 000 (elektronická).

Odkaz na stránku výrobcu

Recenzie Panasonic Lumix DMC-GX8 (4)

Parametry produktu

Súhrn

Zaradenie Kompakt s výmenným objektívom
Výrobca ? Panasonic opraviť
Typ fotoaparátu ? kompakty s výmenným objektívom opraviť
Rozlíšenie ? 20.3 Mpix opraviť
Optický zoom ? 2.7 x opraviť
Napájanie ? AA opraviť
Typ snímača CMOS opraviť

LCD obrazovka

Výklopný áno opraviť

Objektív

Optický stabilizátor obrazu ? áno opraviť

Vstupy a výstupy

HDMI výstup ? áno opraviť

Ďalšie funkcie a vlastnosti

Dotykové ovládanie áno opraviť

Rozmery a materiál

Hmotnosť ? 1000 g opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.