Recenzie Panasonic Lumix DMC-TZ70

Pridané: 20. októbra 2017

Zakúpený v TPD.sk

• Kvalitný zoom
  • Rýchla závierka
  • Samostatné tlačidlo na zapnutie nahrávania videa.
  • Pri držaní fotooaparátu v jednej ruke sa mi viackrát stalo, že som dlaňou stalčil tlačidlo vpravo dolu na paneli ovládacích prvkov. Nie je to vážny problém, len si na to treba dávať pozor.

Pohyblivý prstenec na objektíve je veľmi citlivý na dotyk, v polohe prepínača režimov SCN sa mi stalo, že som nechtiac nevedomým dotykom zmenil režim a záber nevyšiel - nevšimol som si zmenu režimu.

Overený zákazník MF-Elektro.sk

MG

Pridané: 21. augusta 2017

(Upravené 18. septembra 2017)

Zakúpený v MF-Elektro.sk

Spĺňa. čo som očakával.

Overený zákazník OKAY.sk

Pridané: 30. augusta 2016

Zakúpený v OKAY.sk

Fotoapart ma pekny dizajn a jednoduche ovladanie. Mam ho zatial kratko ale spokojnost velka

Overený zákazník TPD.sk

Pridané: 29. decembra 2015

Zakúpený v TPD.sk

vyberal som podľa recenzíí-cena, parametre a hlavne "vreckový formát" ako alternatíva keď sa mi nechce vláčiť so zrkadlovkou

Overený zákazník MF-Elektro.sk

Lucia

Pridané: 18. decembra 2015

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• sikovny do ruky ci vrecka bundy, vyborna optika, neocenitelny elektornicky hladacik, ktory sa prepne hned ako sa k nemu vase oko priblizi, rychle reakcie ci pri foteni alebo volbach v menu. HD video vyborna kvalita
  • zatial nic

myslim, ze to za tu cenu stalo, robi krasne fotky, rychle reakcie, moznost vlastneho nastavenie alebo inteligentne auto a mnoho dalsich filtrov a funkcii. HD video krasna kvalita, baterka ma celkom dobru vydrz. Takze zatial maximalna spokojnost, sikovny rodinny kompakt, padne krasne do ruky a nezabera vela miesta, krasne ho schovam do vrecka bundy na lyzovacke ci do batoha