Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Polaroid POP

Vývoj ceny

Získajte prehľad o vývoji ceny vo vami vybranom období.

Polaroid POP

Aktuálne najnižšia cena: 264,12 €

  • Zobraziť:
  • Od počiatku vekov
  • 1 rok
Priemerná cena
Minimálna cena

Stráženie ceny

Polaroid POP

Aktuálne najnižšia cena: 264,12 €

Špecifikácia

Popis

Legendárna značka Polaroid sa rozhodla vrátiť ku klasickej 3x4" okamžitej tlači , ktorú zabalila do modernej 20 MP Polaroid POP digitálnej kamery . Kompaktný dizajn navrhnutý pre splnenie najnáročnejších potrieb fotografov. Polaroid POP kombinuje výhody digitálneho fotoaparátu a okamžitej tlače fotografií. Vďaka kompaktným rozmerom ho ľahko vložíte do vrecka, proto ho môžete mať po ruke, nech ste kdekoľvek. Fotoaparát POP je vybavený dotykovým LCD displejom, možnosťou nahrávania videa v HD rozlíšení, Bluetooth a WiFi pripojením, digitálnym zoomom a zabudovanou tlačiarňou. Svoje fotografie... Celý popis

Parametre produktu

Typ fotoaparátu

Typ fotoaparátu

Kompaktné fotoaparáty slúžia na bežné fotenie, ich veľkou výhodou je zvyčajne malý rozmer a tiež lepšia prenosnosť. Zrkadlovky zase majú oveľa väčšie možnosti rozšírenia, výmeny optiky, dodanie filtrov, atď. Pre väčšinu bežných používateľov sú ale zbytočne zložité a tiež drahé.

kompaktné
Typ snímača
CMOS

Recenzie

Produkt nemá žiadne recenzie.

Recenzie

Polaroid POP

Štatistika hodnotenia produktu

0 %

Priemer z 0 hodnotení

0
0
0
0
0
Zobraziť celú štatistiku

Odporúčania od zákazníkov

0
zákazníkov odporúča tento produkt
0
zákazníkov neodporúča tento produkt

Produkt nemá žiadne recenzie.

Parametre produktu

Polaroid POP
Typ fotoaparátu

Typ fotoaparátu

Kompaktné fotoaparáty slúžia na bežné fotenie, ich veľkou výhodou je zvyčajne malý rozmer a tiež lepšia prenosnosť. Zrkadlovky zase majú oveľa väčšie možnosti rozšírenia, výmeny optiky, dodanie filtrov, atď. Pre väčšinu bežných používateľov sú ale zbytočne zložité a tiež drahé.

kompaktné
Typ snímača
CMOS
USB

USB

Skratka z Universal Serial Bus. Univerzálna sériová zbernica - protokol na prenos dát na digitálnych zariadeniach. Je to najbežnejší spôsob pripojenia fotoaparátu k počítaču na stiahnutie snímkov. USB 1-starší typ rozhrania,pomalší a dnes sa už neobjavuje USB 2-nové,rýchle rozhranie,ale kompatibilné s USB 1

ano
Materiál tela

Materiál tela

Z čoho je tvorené telo fotoaparátu. Kovové telo predurčuje väčšiu životnosť, ale môže znamenať vyššiu hmotnosť. Odľahčené zliatiny a moderné plasty však postupne zmazávajú obidve nevýhody.

Zink Zero Ink

Popis produktu

Legendárna značka Polaroid sa rozhodla vrátiť ku klasickej 3x4" okamžitej tlači , ktorú zabalila do modernej 20 MP Polaroid POP digitálnej kamery . Kompaktný dizajn navrhnutý pre splnenie najnáročnejších potrieb fotografov. Polaroid POP kombinuje výhody digitálneho fotoaparátu a okamžitej tlače fotografií. Vďaka kompaktným rozmerom ho ľahko vložíte do vrecka, proto ho môžete mať po ruke, nech ste kdekoľvek.

Fotoaparát POP je vybavený dotykovým LCD displejom, možnosťou nahrávania videa v HD rozlíšení, Bluetooth a WiFi pripojením, digitálnym zoomom a zabudovanou tlačiarňou. Svoje fotografie môžete upraviť pomocou klasických a vtipných filtrov, textu, digitálních nálepiek alebo kreslenia. Samozrejmosťou je okamžitá tlač v klasickom formáte 3x4“ alebo možnosť uloženia fotografií a videí na Micro SD kartu s kapacitou až 128 GB.

POLAROID POP je ako prvý instantný fotoaparát vybavený stabilizáciou obrazu, ktorá zabráni rozostreniu obrazu a rozmazaniu snímkov vinou otresov a chvenia fotoaparátu pri fotení.

Chcete zachytiť detail, alebo vyfotit vzdialenejší objekt? Pomôže vám digitálny ZOOM. ZOOM umožňuje priblížiť či oddialiť fotené objekty a vytvoriť tak dokonalú fotografiu podľa vašich predstáv.

Dotykový LCD displej ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré hravo zvládnou deti aj technicky menej zdatní jedinci. Displej tiež šetrí vaše peniaze, pretože si pred tlačou môžete fotku najskôr pozrieť a potom sa rozhodnúť, či chcete daný snímok vytlačiť, alebo nie.

Netrápte sa so sťahovaním fotografií z fotoaparátu do počítača a následným čakaním na vytlačenie. Snímok vo formáte 3x4“ vytlačíte priamo z fotoaparátu Polaroid POP. Za chvíľku tak máte v ruke hotovú fotografiu, ktorú môžete venovať svojím priateľom alebo rodine.

Polaroid Pop môžete ľahko a rýchle spárovať so svojím mobilným zariadením pomocou duálneho Wi-Fi alebo Bluetooth pripojenia a premeniť tak fotoaparát na externú fototlačiareň. Pomocou aplikácie Polaroid Print App, ktorá je k dispozícii zdarma pro iOS a Android, môžete fotografie z vašeho mobilného zariadenia nielen tlačiť, ale tiež upravovať a vylepšovať množstvom kreativnych filtrov, digitálnych samolepiek a efektov.

Máte radi zábavu s priatelmi? Tak si zaručene zamilujete režim PhotoBooth, ktorý zhotoví až 6 snímkov za 10 sekúnd. Vďaka tomu získate sekvenciu snímkov ako z foto búdky kedykoľvek sa vám zachce.

Vďaka nastaviteľnej samospúšti je Polaroid Pop ideálnym vybavením tiež pre selfie nadšencov. Vytvorte si s priateľmi selfie, fotografie hneď vytlačte a darujte im ich na pamiatku.

Svoje fotografie môžete zhotoviť v čiernobielom, farebnom a sépiovom režime alebo umiestniť na fotografiu digitálne samolepky a text.

Skvelou vychytávkou je tiež možnosť ostraniť zadnú stranu fotografie, ktorá obsahuje samolepiacu vrstvu. Fotografiu si potom môžete jednoducho nalepit napríklad do knihy prianí alebo albumu z rodinnej akcie, oslavy narodenín či svadby.

Technológia Zink Zero Ink Printing nepoužíva žiadny atrament, ale pokročilý kompozitný fotografický papier a farbenie kryštálov pomocou tepla. Výstup je vysokokvalitná fotografia so sýtymi a plnými farbami. Povlak s ochrannou vrstvou zaisťuje dlhú dobu trvanlivosť vrátane úplnej odolnosti proti vyblednutiu alebo rozmazaniu farieb.

Polaroid-legenda z roku 1948

Značka Polaroid je vo svete fotografie skutočnou legendou a tiez synonymom fotoaparátu s okamžitým výstupom fotografie. História instantnej fotografie sa začala pisať v roku 1943, kedy sa počas dovolenky 3 ročná dcéra Edwin H. Land, zakladateľa Polaroid, spýtala, prečo nemožem vidieť fotku hneď po jej vyfotení. Prvý model Polaroid 95 sa následne dostal na trh 26. novembra 1948, kedy sa začala pisat história tejto priekopníckej značky, ktorá od tej doby udáva trend na poli optiky a je symbolom fotoaparátu pre okamžitú fotografiu.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Kontaktujte nás