Samsung NX300

Výška
Hĺbka
42.7 mm

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Kvalitne spracovanie, dobry a kvalitny vystup fotiek, rozumna cena.

• velky displej
    • blesk sucastou balenia
    • pribaleny Adobe Photoshop Lightroom 4
    • nie je pribalena externa nabijacka vhodna pre pripad prikupenia dalsej baterie
    • neviem ci je to chyba, ale objektiv sa tuhsie otaca pri zoomovani

Dlho som pozeral rozne recenzie a hladal vhodny fotak. Tento sa mi zda ako najlepsia volba v kategorii CSC, vyborny pomer cena/parametre.

• balenie obsahuje maly externy blesk, celkom schopny objektiv,
    • trosku dlhsie mi trvalo sparovanie fotoaparatu s telefonom cez wifi, ale odkedy som to rozbehal, tak vsetko funguje bez problemov

dobry pomer cena/kvalita (310€), pekny, dizajnovy fotak strednych rozmerov

Šírka
Výška
Hĺbka
42.7 mm

Spoločnosť Samsung prispôsobila nový 20,3 megapixlový snímač APS-C CMOS tak, aby dokonale dopĺňal bezzrkadlový systém fotoaparátu Samsung - funkciu, ktorou zvyčajne disponujú len fotoaparáty DSLR. Profesionálny snímač zabezpečuje, že na každý jednotlivý pixel prenikne viac svetla. Výsledné zábery sú neuveriteľne realistické a majú bohaté, brilantné farby. Tento snímač tiež umožňuje zaznamenávať video vo formáte Full HD, ktoré disponuje vyšším rozlíšením a čistotou než Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Kvalitne spracovanie, dobry a kvalitny vystup fotiek, rozumna cena.

• velky displej
    • blesk sucastou balenia
    • pribaleny Adobe Photoshop Lightroom 4
    • neviem ci je to chyba, ale objektiv sa tuhsie otaca pri zoomovani

• balenie obsahuje maly externy blesk, celkom schopny objektiv,

dobry pomer cena/kvalita (310€), pekny, dizajnovy fotak strednych rozmerov

• sklo
    • funkcie
    • treba kupit iny objektiv
    • niekedy az moc studene farby
    • chyba Intervalometer
    • chyba Bracketing
    • chyba HDR z troch fotiek
    • chyba TimeLapse mode
    • slaba bateria
    • rychlost

To co som si objednal mi prislo a som spokojny,skoda,ze mu chyba par funkcii ale tie sa daju doplnit kupou intervalometra z ebayu

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• - velky cip
    • - dobry setovy objektiv
    • - tlacitko na objektive iFn je super
    • - kovovy bajonet
    • - dotykovy display, prehladne menu
    • - full HD video
    • - je lahky a skladny, dobre sa drzi v ruke
    • - prepojenie so smartphonom pomocou NFC alebo wifi
    • - nizsia vydrz baterii (hlavne v zime)
    • - nema hladacik (display je slabsie vidiet na prudkom svetle), je vsak mozne dokupit opticky hladacik
    • - ma len externy blesk
    • - kolecka objektivu idu trochu ztuha (da sa na to zvyknut)

Fotak ma podla mna vyborny pomer cena/kvalita. Urcite odporucam.

• Kvalita

Doporučujem

• Perfektný dizajn
    • kvalitné prevedenie
    • dobrá spoľahlivosť a krásne fotky.Možnosť dokúpenia objektívu aj v 3D.Možnosť odoslať fotky na e-mail
    • Nedodáva sa nabíjačka v balení.

No musím povedať že klobúk dole jeden deň objednáte a na druhý to máte doma.Pracovníci sú zdvorili a na vaše otázky vám prijemne odpovedajú.A cena za ktorú som kúpil fotoaparát je bezkonkurenčná.A preto dávam palec hore.

• -kvalitný display
    • -výborné farby
    • -slušný výber objektívov, najmä 30mm pancake.
    • -ovládateľnosť je výborná, nič zložité
    • -nemožnosť pripojiť externý mikrofón

Pomer cena-výkon je úžasná. Bez problémov nahradí zrkadlovku strednej triedy.

• , zakúpené v Alza.sk

• kreativne funkcie, vyklopny a dotykovy displej
    • plastovy objektiv

novinka na trhu, prakticky fotoaparat, odporucam aj ostatnym

• , zakúpené v Alza.sk

• Porovnatelne kvalitou fotiek s plnou zrkadlovkou
    • Wifi prepojenie s tabletom - prenos fotiek na tablet pocas fotenia
    • Vela rezimov smimania
    • Plne manualny rezim
    • Odnimatelny blesk
    • Kvalitna optika v setovom objektive
    • vela vymenitelnych objektivov za rozumnu cenu
    • Rychle ostrenie dotykom na obrazovke
    • Pomocne zvacsenie casti sceny pri manualnom zaostrovani
    • Nema hladacik
    • Slabsia baterka (aspon tak vravia recenzie na webe) na overenie treba vypnut wifi, opticku stabilizaciu a blesk :-)

Za 430 eur velmi dobra kupa na nosenie na akcie kde by som zrkadlovku nebral