Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne fotoaparáty

Canon EOS R10

Canon EOS R10

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 9. marca 2023

(naposledy upravené 9. marca 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Ésszerű választás manapság egy MILC gépet vásárolni, mert kisebb méretek, könnyeb súlyt kapunk kompromisszum mentes minsőséggel párosulva. A 18-150 objektív egy hétköznapi felhasználónak bőven megfelel. Az kaptam amit vártam. Nyakamban a géppel nem ridanak vissza tőlem az utcán, nem úgy nézek ki mint egy sztorira éhes paparazzi.... A gép tecnikailag többet tud nálam a fotózástól. A 945 oldalas használati tasítás önmagáért beszél. Például tényleg tud hang nélkül exponálni, amit nagyon vártam már hogy ilyen gépem legyen. Egy koncerten, egy temetésen szolídan a háttérben lehet képeket készíten annélkül hogy ezzel megzavarnám környezetemet. A temérdek beállítás melett nincs az a szituáció amit ne tudna kezelni szoftveresen a gép. Az hogy a telefonon is fut egy Canon alkalmazás, páratlan dimenziókat nyit. Az önkioldás lehetősége egy sok közül, geotag-olni lehet a képeket, azonnal megosztani wifin kersztül..... Ja és ha már itt vagyunk. Nem tudom ki írta a Csehektől azt a lehúzós értékelést az R10-ről de biztos ráléptek a lábára aznap a buszon. Igen nem adnak hozzá kábelt, de szerintem akinek van egy ilyen gépe annak van telefonja is, tehát rögtön van kábele is hozzá... nem beszélve arról hogy wifin és bluetooh-on is lehet csatlakozni PC-hez. Szóval nem értem a fanyalgást. És nem biztos hogy azért veszek ilyen fényképezőt hogy legyen egy webkamerám is egyben. Aki ott írta a véleményét szerintem bele se pillantott a fényképező keresőjébe. Én egyenlőre ha hirtelen kell biztos képet készítenem akkor autómata állásba teszem a beállító tárcsát, mert ilyenkor 1000% hogy tökéletes kép készül.Én egy EOS500 18-135 -ről véltottam erre a gépre, amivel 14 év alatt közel 234 ezer képet készítettem , a gép ma is működik minden hiba nélkül, de egy rugalmasabban használható gépre vágytam. Az első benyomásaim hogy újra "fényképezés lázban égek" és remélem ezzel a típussal is tökéletesen meg leszek elégedve. Egyetlen negatívum számomra hogy mivel elektromos rajta minden, zabálja az akkumlátort. A kis keresővel kevesebb képet lehet készíteni, igen nem elírás. Más a technológiája ezért nagyobb áramot használ. Nekem a tükör reflexes gépek volt az etalon, idegengedtem is egy kicsit hogy nem látok "természetes" képet a keresőben, de hamar át lehet szokni a kijelzőre. Annál is inkább mert mivel érintő kijelzős, egy témánál ráböksz a fontos pontra oda fókuszál és egyben exponál is, nincs többé elhibázott kép.... Én egyből 2 akumlátorral rendeltem, egy napot kibír intenzív használat mellett ilyenkor. Egyszóval mindenkit csak bátorítani tudo a vásárlársa. (csenben jegyzem meg az alza.sk-n lényeges árkülönbség van, aki tehet mérlegelje ezt a lehetőséget is)

Canon EOS R7

Canon EOS R7

Overený zákazník AQT Lucky28

Pridané: 8. marca 2023

Zakúpený v AQT

• ľahký a pritom výkonný foťák
  • veľa nových technológií, stohovanie zaostrenia ...

Moderný ľahký foťák s množstvom nových technológií. Rýchle a presné ostrenie. Možnosť stupňovania ostrenia a následné spracovanie stohovaním - veľká výhoda pre makro fotografiu. Na cestovanie netreba brať veľké objektívy, crop vyrieši problém s vekými objektívmi.

Panasonic Lumix DMC-TZ100

Panasonic Lumix DMC-TZ100

Overený zákazník Prolaika Ujo Janko

Pridané: 7. marca 2023

Zakúpený v Prolaika

• Úplná rýchla obsluha, uživateľské tlačidlá - funkcie. Vzhľadom na veľkosť snímača - dobré foto i video. Dotyková obrazovka.
  • Nepohyblivý display! Hľadáčik menší, no použiteľný.

Pri fotení nastavte odšumenie na minimum! Prípadný šum potlačíte v editore.

Overený zákazník AQT tenlys

Pridané: 16. februára 2023

• moznost fotit "zrkadlovkovo" aj cez displej + nataca video
  • Ma to aj zabudovany mikrofon ale - vid nevyhody (ale da sa pripojit externy)
  • dobra vydrz baterie
  • zabudovany mikrofon zaznamenava sum, napriklad zvuk pri preostrovani objektivu

Hladal som zrkadlovku s moznostou natacat aj video. Canon sme uz mali, cize nejake objektivy, blesk a pod. boli doma, preto som ine znacky neuvazoval. 90D podla recenzii vyzeral, ze ponuka dobry pomer vlastnosti a ceny a zatial vyzera, ze to aj splna.

Sony Alpha A6400

Sony Alpha A6400

Overený zákazník AQT Peter M.

Pridané: 12. februára 2023

Overený zákazník K24.sk Miloslava

Pridané: 8. februára 2023

Zakúpený v K24.sk

• robí kvalitné fotky
  • zatiaľ sme nezistili žiadne

- zatiaľ sme foťák vyskúšali len krátko
- ponúka veľa možností pri fotení
- robí krásne fotky aj nočné snímky sú nádherné
- krásny je najmä jeho retro vzhľad
Celkovo sme s dodaným tovarom veľmi spokojní.

Overený zákazník Prolaika mirec

• nabitý modernými technológiami
  • perfektne ostrý
  • rýchly
  • ľahký
  • komunikuje so smartfónom, pomocou aplikácii sa dajú sťahovať fotografie a následne upravovať priamo v telefóne
  • GPS WiFi Bluetooth USB C

• Full frame
  • Kompaktné rozmery
  • Obrazová kvalita
  • Ostriaci systém
  • výdrž batérie (treba mať so sebou pri fotení vždy min 2 ks batérie)

Overený zákazník Prolaika Overený zákazník

Pridané: 24. januára 2023

(naposledy upravené 24. januára 2023)

• Vlajková loď Canon APS-c
Nikon Z5

Nikon Z5

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Basman

Pridané: 19. januára 2023

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• Kvalitný fotoaparát už na prvý pohľad

Vzhľadom k tomu, že do sveta fotografie som nahliadol ešte len nedávno, ťažko mi hodnotiť kvality produktu. Určite sa nájdu kompetentnejší ľudia na posudzovanie, avšak z pohľadu začiatočníka môžem povedať, že fotoaparát na mňa pôsobí veľmi dobre. Zatiaľ so spravil niekoľko desiatok záberov v exteriéri, natočil zopár videí a som veľmi spokojný.

Sony Alpha A7S III

Nikon D7500

Nikon D7500

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2023

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

Canon EOS R6

Canon EOS R6

Overený zákazník Prolaika Juraj

Pridané: 7. januára 2023

Zakúpený v Prolaika

Dobý pomer cena a kvalita

Canon EOS 6D Mark II

Canon EOS 6D Mark II

Overený zákazník AQT Dušan Penkala

Pridané: 2. januára 2023

Zakúpený v AQT

• Fullframe za veľmi dobrú cenu

Jeden slot na SD kartu, nepodporuje 4k video

Overený zákazník Prolaika Karol

Pridané: 23. decembra 2022

• kvalitné ostrenie
  • kvalitné video
  • výhoda druheho portu na pamäťovú kartu
  • fotoaparát sa veľmi zahrieva pri snímaní 2160 60p; 3840x2160; 60p
  • pracovník firmy Nikon pri prezentácii výrobku mi túto vlastnosť zatajil aj keď som sa na to pýtal
  • fotoaparát sa nedá používať na dlhšie video aj keď to v návode na použitie nie je uvedené
Fujifilm X-H2

Overený zákazník MP3.sk Andrej Minár

Pridané: 18. decembra 2022

Zakúpený v MP3.sk

Kodak WPZ2 má nasledujúce výhody tlačidlo
Mode kde přepnete na podvodný režim
Pod vodou video režim je následující čo sa tika
Nahravania videá VIDEO vo Fhd video cez visoke
Hd video cez klasické HD a na hravanievidea
Videá cez visoky DVD režim a nahrávanie videá
Klasický DVD režim Ďalej fotenie cez p foto
Program má zvuk fotenia jak profesionální foťák
A nahrávanie videa má zvuk jak DVD kamera
Fotenie cez klasický digitálny režim je blokované
Pre funkcie blesk a podobně preto foto program
Cez p

Reakcia značky Kodak

děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
S pozdravem
Tým KODAK