Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne fotoaparáty

Nikon D780

Nikon D780

Overený zákazník AQT Overený zákazník

Pridané: 18. marca 2020

Zakúpený v AQT

• Vďaka rýchlemu špecializovanému systému Hybrid-AF sa jedna o prvú zrkadlovka od spoločnosti Nikon, ktorú možno plnohodnotne používať na produkciu videí, či už v rozlíšení Full HD alebo 4K.
  • V súčasnosti pomerne vysoká cena.

Pri vonkajšej teplote 11°C vydrží batéria fotoaparátu nahrať približne 90 minút videozáznamu. Pre natáčanie videa bolo použité 4K rozlíšenie s frekvenciou 30 sním./s.

Fujifilm FinePix X100V

Fujifilm FinePix X100V

Pridané: 17. marca 2020

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

ak viete čo sú limity a silné stránky prístroja budete spokojní, ak neviete, pravdepodobne o ňom bezkat neuvažujete. Ja som spokojný

Panasonic Lumix DMC-TZ100

Panasonic Lumix DMC-TZ100

Zakúpený v Prolaika

Produkt som si kúpil ako nasledujúcu generáciu vlastneného produktu. Produkt má nové možnosti a vylepšenia. Zatiaľ skúšam testovacie foto, kvalti výsledku a ovládanie. Všetko vyzerá OK, poruke a logicky.

Pentax KP

Pentax KP

Zakúpený v MALL.SK

Fotoaparátsa mi zo začiatku dizajnovo nepáčil, nalákal ma cashback. Keď mi prišiel domov, tak ma nakoniec tak očaril, že by som ho už za iný nevymenil. Po užívateľskej stránke je absolútne prepracovaný. Všetky dôležité funkcie máte po ruke. Hlavne množstvo priestoru na nastavenie vlastných režimov fotoaparátu, ktoré sa dajú priamo prepínať bez toho, aby ste to pracne hľadali v menu. Vôbec nie je potrebný prídavný display, všetko dôležité je zobrazené na tej hlavnej obrazovke. Má funkcie, ktoré nájdete len u oveľa drahších fotoaparátov. Je mi však ľúto, že sa k nemu nevyrábajú novšie a modernejšie objektívy. Ale to je daň za kúpu Pentaxu.

Panasonic Lumix DC-FZ82

Panasonic Lumix DC-FZ82

• veľký zoom
  • RAW
  • ovládanie mobilom cez aplikáciu (pri max zoome na statíve ideálne)
  • veľmi veľa rôznych nastavení pre amatéra
  • kvalitné obrázky aj video pri automatickom nastavení
  • ... proste - PERFEKTNÝ UNIVERZÁLNY (rodinný) fotoaparát !!!
  • u mňa - za tie peniaze - ABSOLÚTNE ŽIADNA !!!
  • ... podrobný slovenský manuál + programy na úpravu fotiek a videa si treba stiahnúť zo stránky výrobcu ...

... zatiaľ maximálna spokojnosť ... treba sa naučiť nastaviť si digitálny zoom (v automatickom móde nie je dostupný) ... na ešte lepšie sledovanie mesiaca treba dokúpiť telekonvertor DMW-LT55 (a dostaneme sa blízko úrovne NIKON P1000 !!! - ktorý je drahší cca 4x ) ... minimálne na ochranu optiky odporúčam kúpiť niektorý z najlacnejších UV filtrov s priemerom "55" (dá sa kúpiť za cca 8 Eur) ... nakoľko sa fotoaparát predáva len v krabici, treba tiež počítať s nákupom brašne, prípadne externej nabíjačky + rezervnej batérie + pamäťovej karty úrovne V30 (zápis aspoň 80 Mb/s ... kúpil som Kingston 256GB Canvas React SDXC UHS-I V30 = cca 25 min videa v 4K rozlíšení) ... z USA sa dá objednať aj kožené púzdro konkrétne na daný fotoaparát ... príslušenstvo, ktoré sa dá dokúpiť k Panasonic Lumix DMC-FZ82 je na: https://www.panasonic.com...

Pridané: 12. marca 2020

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

kratky cas na obsirnejsiu recenziu

Nikon D3500

Nikon D3500

Overený zákazník MEGAFOTO Overený zákazník

Pridané: 12. marca 2020

Zakúpený v MEGAFOTO

zatiaľ ho mám krátko, zoznamujem sa s ním

AgfaPhoto Compact DC 5200

AgfaPhoto Compact DC 5200

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 11. marca 2020

• Aj keď som nečala veľa od tohoto výrobku, predčil moje očakávania nekvality. Neviem, či sa mi dostal chybný kus. Ale tak otrasné fotky, aj pri najvyhovujúcejších nastaveniach, som nevidela ani u ďaleko starších fotoaparátov s oveľa menším rozlíšením. Zrnité a farebnosť takmer ako čiernobiela foto.

Výrobok hneď vraciam predajcovi. Veľké sklamanie.

Panasonic Lumix DMC-GH5

Panasonic Lumix DMC-GH5

Pridané: 10. marca 2020

• stabilizacia
  • upraveny autofocus po aktualizacii
  • celkovo perfektna kamera
  • nizka vaha
  • trosku slabsia po tme

Nikon D5600

Nikon D5600

Overený zákazník AQT Overený zákazník

Pridané: 9. marca 2020

Zakúpený v AQT

Som fotograf laik ,ale snažím sa využívať všetky možnosti nastavení ,ktoré mi momentálne dáva Nikon D 3100. Používam aj niekoľko objektívov Nikkor a som spokojný ako nenáročný a univerzálny fotograf . Podľa recenzie na internete a nejakou praxou s týmto fotoaparátom, nebudem s kúpou zrkadlovky Nikon D 5600 , ktorú som iba teraz kúpil, sklamaný . Pre nenáročných ,ale ktorí chcú kvalitu , je to dobrý výber.

Canon EOS 77D

Canon EOS 77D

Pridané: 5. marca 2020

• Dobre pre pokročilých

Nikon Z50

Nikon Z50

Pridané: 2. marca 2020

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• kompaktný foťák so slušným snímačom (pozn. budem ho amatérsky používať k D700)
  • slabá baterka (potrebná záložná)
  • na môj vkus horšie prístupné tlačidlo F1 (medzi gripom a objektívom)
  • zatiaľ chýba preložený kompletný manuál (v češtine som našiel aspoň k Z7)

Pridané: 25. februára 2020

• Kvalita fotografie
  • Kvalita videa
  • Perfektne rýchle ostrenie (s firmvérom 3.0)
  • Nižšia cena za set s kvalitným objektívom oproti Sony A7 III (1/2020)
  • FTZ adaptér pre staršie objektívy
  • ProRes, 4:2:2, 10-bit video
  • Menšie a ľahšie telo oproti D850

Fujifilm X-T100

Fujifilm X-T100

Pridané: 25. februára 2020

Zakúpený v MALL.SK

• Brilantné fotografie !!!

Pridané: 20. februára 2020

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

Bolo by dobre ,keby ste sa nepýtali na skúsenosti s tovarom ako je tento fotoaparát 2 dni po jeho doručení - nemá to totiž žiadný zmysel,je to len manipulácia zákaznikov . Zmysel by to dávalo po pár mesiacoch.

Canon EOS M100

• asi vsetko

Pridané: 17. februára 2020

• Intuitívne ovládanie
  • skutočne nepočutelné snímanie
  • vysoko návykový “eye-autofocus” s pohotovym výberom oka
  • Široká kompatibilita s objektívmi AF-S ktoré teraz natívne ostria presne, bez nutnosti nastavovania, ako tomu bolo pri zrkadlovkám
  • aktuálne drahé pamäťové média
  • bateriov gripý nemá vertikálnu spúšť a ani žiadne ovládateľné tlačítka (okrem zobrazovania kapacity batérii)

Leica M10-P

Panasonic Lumix DC-G90

Panasonic Lumix DC-G90

Pridané: 6. februára 2020

Zakúpený v MALL.SK

• Fotoaparát je doslova nabitý funkciami.
  • Vysoká úroveň personalizácie - fotoaparát si môžete ľubovolne ponastavovať tak ako Vám to pasuje. Dokonca má i voľne nastaviteľné "quick menu".
  • Dotykový displej neslúži iba na výber ostriaceho bodu, ale podľa ľubovôle ho môžete plnohodnotne využívať na ovládanie aparátu (ak Vám dotyk nevyhovuje, tak normálne tlačidlami)
  • Okrem funkčných tlačidiel má tri rolery. Na roler okolo štvorcestných tlačidiel som nebol zvyknutý, ale stáva sa z neho pre mňa silno návyková vec.
  • Veľký grip - podľa tohto gripu môžu urobiť aj madlo pre lodný kufor.
  • Odolnosť voči poveternostným vplyvom.
  • Čip je "len" micro 4/3 - ale to asi každý chápe kto uvažuje nad kúpou G90-ky - má však slušný dynamický rozsah a samozrejme je stabilizovaný v 5-tich osiach.
  • G90-ka je veľký fotoaparát. A to dosť veľký. Keď som si o ňom študoval recenzie, tak mi to až tak neprišlo, no ak ho priložím k mojej aps-c zrkadlovke, tak Vám chvíľu potrvá, kým si uvedomíte že na stole nie sú dve zrkadlovky - aj to musíte byť trošku zdatnejší fotograf a vedieť, že zrkadlovka má šachtu pre zrkadlo a je teda "hrubšia". Ak teda hľadáte malý, ľahký a hlavne nenápadný fotoaparát (napr. na street), tak G90 to pravdepodobne nebude.
  • Diskutabilná cenovka - je dosť drahý.
  • Odporúčam dokúpiť záložnú batériu.

G90-ke sa hovorí "baby G9" a ja s tým súhlasím. Nie je dokonalá, ale pokročilého amatéra bude obmedzovať len v maličkostiach - ak vôbec. Čo sa týka nevýhod, tak vzhľadom na Micro 4/3 CSC to už nie je žiadny drobček.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25